kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 24-05-2015, 18:21
jastka4 jastka4 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 7
Domyślnie

Wydaje mi się, że lepiej jednak budować od podstaw swój dom niż kupować gotowy, ale to też są czasem indywidualna sprawa jest. Budując to wiemy z czego i jak jest zrobione, ale i kupując czasem też możemy sporo wiedzieć o kupowanym domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 03-06-2015, 13:10
Parka Parka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Chodzi o to mi się wydaje jak szybko chcemy wydać i czy chcemy gotowe rozwiązania czy chcemy coś od siebie do takiego domu dać bo nie którzy wolą gotowe rozwiązania a nie którzy wolą na przykład postawić dom od samego początku by trochę przelać swojej weny twórczej w projekt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 10-06-2015, 09:05
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

W zależności od budżetu, ale ja bym chyba wolała kupić już gotowy i go po prostu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 11-06-2015, 19:09
Dzisia Dzisia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Jest tyle pięknych domów na rynku wtórnym, że chyba nie warto dokładać sobie roboty i lepiej wybrać tą opcję (dodatkowo dużo tańszą). Oczywiście przed decyzją warto zapoznać się z opinią jakiegoś specjalisty na temat takowego domu, które wpadło nam w oko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 12-06-2015, 10:20
kolakina kolakina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 8
Domyślnie

Kupić. Budować to można latami i co z tego. Życia nieraz braknie, żeby się wprowadzić. A na rynku jest tyle pięknych i fajnych domów. Można przebierać. Nigdy bym się nie porywała na budowę. Starta czasów i nerwów. Kupujcie domy he he moja dobra rada.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 15-06-2015, 17:04
Malutkahyta Malutkahyta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

Dobrze radzisz lepiej kupić gotowy dom obejrzeć dokładnie wybrany przez nas dom kredyt spłacić można albo się nie zdąży niestety taka klej rzeczy jest. Lecz moim zdaniem gotowe domy chyba najlepsze rozwiązanie chyba że macie gotówki dużo to budujcie własne gniazdko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 15-06-2015, 22:53
kokarda kokarda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Mimo wszystko uważam, że dom lepiej wybudować od podstaw, żeby nie było później żadnych niespodzianek albo ukrytych wad. Ja mam takie podejście: mieszkania - lepiej z rynku wtórnego, natomiast domy jednorodzinne lepiej budować samodzielnie, całkowicie od podstaw.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 17-06-2015, 19:32
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Moim zdaniem jak się nie ma pomysłu, ani ziemi, to lepiej kupić gotowy. Pozwolenia, projekty, patenty specjalistów itp. są kosztowne i czasochłonne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 18-06-2015, 20:27
Katarinatropikalna Katarinatropikalna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

też jestem tego zdania że lepiej kupić gotowy domek mamy wtedy szybko nie musimy czekać na budowę denerwować że coś nie idzie tak jak ma iść ogólnie taka budowa domu to dużo czasu pochłania więc to zależy jak kto lubi i chce do wyboru jest dużo opcji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 18-06-2015, 22:40
monia monia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 46
Domyślnie

jeśli decydowałabym się na zakup domu to chyba wolałabym kupić działkę i wybudować dom od podstaw. Taki jaki mi się podoba i wybrać najlepszy projekt
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.