kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-08-2014, 15:33
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie Na jakie studia podyplomowe warto jest iść

Cześć dziewczyny. Czy dokształcacie się?Jakie znacie interesujące kierunki studiów podyplomowych?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 29-08-2014, 10:43
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

Rynek pracy w Polsce jest trudny tak wiec zawsze warto jest się dokształcać. Sama jestem po pedagogice i postanowiłam w tym roku wybrać się na podyplomową logopedię. Konkretnie do Poznania. Można to studiować tam na WSNHiD : http://www.wsnhid.pl/logopedia.html - tutaj poczytasz sobie o kierunku. Studia te nie są takie krótkie jak na podyplomówkę ponieważ trwają 4 semestry jednak dają Ci konkretne umiejętności.
Po logopedii można pracować nie tylko z dziećmi ale również z ludźmi po udarach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-10-2014, 11:22
jowitaG jowitaG is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 17
Domyślnie

Logopedia to bardzo dobry pomysł. Ja wlaśnie też niedawno zapisałam się na ten kierunek, dokładnie to kilka dni temu, jeszcze wolne były miejsca na WSB w Toruniu. W zasadzie to jeszcze są zapisy, tutaj są szczegóły jeśli kogoś interesuje: http://www.wsb.pl/torun/kandydaci/st...unki/logopedia

Kierunek moim zdaniem bardzo ciekawy i stanowi naprawdę świetny pomysł dla osób po pedagogice. Terapie logopedyczne są coraz bardziej popularne w Polsce i brakuje specjalistów w tej branży. Poza tym sam w sobie kierunek jest bardzo interesujący i rozwijający.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-12-2014, 20:16
Naranrea Naranrea is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 11
Domyślnie

Logopedia to faktycznie ciekawy pomysł. Jak dla mnie warto też iść na podyplomówkę z dziennikarstwa czy pr, jeśli ktoś lubi pisać, a nie studiował inny kierunek. Szczerze mówiąc to nawet dużo lepsze połączenie- np. ekonomia/politologia/kulturoznawstwo, a do tego takie podyplomowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-12-2014, 21:53
thetrevor1179 thetrevor1179 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 9
Domyślnie

Finalizuje w tym roku slawistykę i filozofię. Chcialabym podjąć studia podyplomowe, ale kompletnie nie wiem jakie. Interesowalaby mnie praca z ludźmi, lubię jak coś się dzieje, lubię nowe wyzwania. Poszlam na slawistykę, bo interesują mnie języki słowiańskie, jednak nie chcialabym zostać tłumaczem. Nie lubię pracować analitycznie. Chcialabym, żeby moja praca w przyszłości była kreatywna, ale nie mozolna. Mogłybyście coś doradzić? wiem, że to niewiele informacji, ale może cokolwiek uda się powiedzieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-12-2014, 10:54
SzefNana1768 SzefNana1768 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 8
Domyślnie

Wszystko zależy jakie masz pasję i to co najbardziej Cię interesuję. Jednak moją sugestią są jakieś studia podyplomowe w kierunku finansów. Teraz czasem taki papierek się przydaje właśnie z tego zakresu. Myślę, że możesz o takich studiach podyplomowych pomyśleć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-12-2014, 11:19
EIzyda2038 EIzyda2038 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 8
Domyślnie

Skoro praca z ludźmi, to może po prostu studia z zakresu komunikacji? Są takie podyplomówki, na pewno. Poza tym zawsze możesz iść na jakieś studia z zakresu polityki, skoro lubisz języki wschodnie. Finanse raczej bym odradzała, to są dopiero analityczne studia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-12-2014, 11:18
MEGAJAMIE1516 MEGAJAMIE1516 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 10
Domyślnie

Zgadzam się z tym powyżej, że finanse to należą bardziej do analitycznych i do tych ścisłych jakby nie patrzeć bo będzie tam dużo rachunków i różnych wyliczeń. Jednak podyplomówka może być z tej komunikacji oraz z jakiś nauk prac w grupie albo coaching.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-12-2014, 11:52
perfekcyjnapani perfekcyjnapani is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 10
Domyślnie

Masz już jakiś konkretny pomysł lub spis kierunków podyplomowych, które by Cie jakoś zainteresowały? Najważniejsze, żebyś robiła to co lubisz. Jeśli chcesz coś związanego z psychologią to możesz iść na jakąś psychologię społeczną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 31-12-2014, 19:48
monia monia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 46
Domyślnie studia podyplomowe

według mnie warto wybierać kierunki związane z rachunkowością. Bardzo fajną ofertę w tym zakresie ma Akademii of Business
(http://www.academyofbusiness.pl/pl/s...odyplomowe,26/)
Znajomy chodził tam na zajęcia audytu wewnętrznego. Zajęcia odbywają się we współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego.
Po zakończeniu studiów podyplomowych Audyt wewnętrzny słuchacze uzyskują dyplom ukończenia studiów wydawany przez Akademię Leona Koźmińskiego i Ernst & Young Academy of Business Sp. z o.o. potwierdzający zdobycie podstaw teoretycznych i umiejętności praktycznych w zakresie audytu wewnętrznego.
Wykłady prowadzą pracownicy naukowi Akademii Leona Koźmińskiego oraz trenerzy i praktycy Ernst & Young Academy of Business Sp. z o.o.. Udział praktyków w prowadzeniu zajęć zapewnia słuchaczom dostęp do praktycznych rozwiązań i wskazówek będących rezultatem doświadczenia zdobytego w pracy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.