kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 08-11-2018, 10:48
chelm20@op.pl chelm20@op.pl is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 8
Domyślnie Hotel dla psa

W poprzednim miesiącu wyjechaliśmy z mężem na wakacje i nie mogliśmy wziąć ze sobą psa do samolotu. Potrzebowaliśmy aby ktoś się zajął naszym pupilem, niestety nikt nie był pozytywnie nastawiony. Na szczęście udało nam się znaleźć hotel dla psa. Przemiła obsługa i piękny obiekt z którego nasz pupil wrócił niesamowicie szczęśliwy! Dostaliśmy w dodatku wykaz jak wyglądały poszczególne dni w hotelu, czy pies był na spacerze i co jadł. Jak dla mnie rewelacja, jak planujecie jakiś dłuższy wyjazd to przemyślcie tą opcję. Doba kosztuje tylko 30 zł, więc to nie są jakieś duże pieniądze. Nie porzucajcie psów, tylko oddajcie je do takich miejsc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 21-11-2018, 10:49
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Ja też uważam, że taki hotel to bardzo dobre rozwiązanie. Czasem naprawdę są w życiu sytuacje, kiedy nie możemy pieska zabrać ze sobą w podróż. Trzeba tylko wybrać dobry psi hotel, najlepiej z polecenia. Dobrym rozwiązaniem może być na przykład warszawski Psi Hotel Morris, więcej informacji na ten temat znajdziecie w internecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 04-12-2018, 14:06
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 344
Domyślnie

Takie hotele dla psów to bardzo fajna sprawa, my również zawsze korzystamy z takiego rozwiązania kiedy wyjeżdżamy na wakacje Najbardziej przypadł nam do gustu Pensjonat dla Psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą - nie mamy tam dlatego, a piesek zawsze ma tam zapewnione świetne warunki i naprawdę profesjonalną opiekę Cenowo również jest w porządku, więc jeśli szukalibyście hotelu dla psów w tych okolicach, to polecamy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-04-2019, 11:43
AnnMa AnnMa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 114
Domyślnie

Widzę że dbacie o swoje psiaki, ja też staram się żeby mój był szczęśliwy. Nie ma dnia bez spaceru i zabawy. Oprócz tego ostatnio zafundowałam mu zabiegi w salon pielęgnacji psów pruszków. Wyszedł stamtąd mięciutki i wypachniony. Serdecznie wam polecam https://psiamyja.pl/ jeśli jesteście z Krakowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 06-05-2019, 11:37
witek350 Mężczyzna witek350 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 109
Domyślnie

Niedawno usłyszałem o miejscu gdzie oprócz hotelu gdzie można przechować swojego czworonoga, występują także usługi tresera który prowadzi tam szkolenie psow warszawa. Jeśli ktoś z was poszukuje podobnego miejsca w stolicy, myślę że warto przejrzeć ich programy szkoleniowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-08-2019, 20:08
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 566
Domyślnie

Mi czasami zdarza się oddać psiaka do hotelu dla psów, ale to tylko w sytuacji gdy muszę wyjechać na kilka dni i nie mogę zapewnić mu opieki. Wtedy przed wyjściem bierzemy specjalne perfumy https://sklep.germapol.pl/pl/kosmetyki-rozne_perfumy żeby łądnie pachniał jak wychodzi w gości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 24-03-2021, 18:04
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 490
Domyślnie

Cześć. Sytuacja w kraju nie napawa optymizmem, ciągle słyszymy, żeby starsi ludzie nie wychodzili bez potrzeby z domu. W takim razie, a co z psami, które przecież ktoś musi wyprowadzić na spacer. Wtedy z pomocą może przyjść taką firma jak np. ta https://pethomer.com/ Tworzą ją ludzie, którzy kochają zwierzęta i doskonale wiedzą jak się nimi zajmować. Możecie skorzystać również z hotelu dla psów, jeżeli musicie wyjechać na kilka dni poza miasto. Możliwości jest wiele, sami sprawdźcie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-03-2021, 06:49
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 623
Domyślnie

Pethomer znam i czasem korzystam z ich usług bardzo fajna firma. Ludzie bardzo sympatyczni z serduchem do zwierzaków. Widać że moje psy lubią tam przebywać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-03-2021, 09:46
jessyca05 jessyca05 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 4
Domyślnie

Ważne jest to, aby znaleźć naprawdę sprawdzony, polecany przez innych hotel, z dobrymi rekomendacjami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-03-2021, 09:02
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

Ja tez już jeżdżę tylko do takich miejsc, gdzie pieski są mile widziane, dodatkowo biorę też sporo produktów dla zwierzaka, co i jak i jak zachować się w takim miejscu warto poczytać https://psy24.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.