kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-12-2017, 12:56
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie FITiN MILD BODY SLIMMER opinie

Na forum nie brakuje aktywnych fizycznie forumowiczek, więc mam nadzieję, że mi pomożecie. Moje pytanie tyczy się wzmiankowanego wyżej produktu, konkretnie balsamu wyszczuplającego, który dodatkowo wykazuje działanie antycellulitowe. Od dawna zmagam się z problemem "pomarańczowej skórki", początkowo próbowałem radzić sobie z tym sama, ale w końcu udałam się do pani dermatolog. Poleciła mi właśnie FITiN MILD BODY, ale przed zakupem chciałam podpytać o Wasze doświadczenia. Korzystałyście kiedykolwiek z tego balsamu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-12-2017, 13:38
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie FITiN MILD BODY SLIMMER opinie

A ja o tym preparacie dowiedziałam się podczas dyskusji na innym forum, przeznaczonym dla pań z problemami skórnymi. Moje zmagania z "pomarańczową skórką" zaczęły się od momentu, jak zaszłam w ciążę, a po urodzeniu swojej Kasi (blisko rok temu) do tej pory nie mogę zrzucić nadmiaru kilogramów. Potrzebuję więc specyfiku o podwójnym charakterze: z jednej strony wyszczuplającego, a z drugiej antycellulitowego. Na wspomnianym forum jednak nie dowiedziałam się zbyt wiele, więc może koleżanki nam doradzą?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-01-2018, 14:21
Domino Domino is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 4
Domyślnie FITiN MILD BODY SLIMMER

A ja poszłam na ryzyko i niedawno zamówiłam ten produkt. Nadszedł wczoraj, więc dziś rano zdążyłam go zastosować pierwszy raz. Na razie mogę napisać tyle, że nie miałam problemów z rozsmarowaniem go na skórze. Jakie efekty przyniesie, nie jestem w stanie teraz stwierdzić, czas pokaże. Ja traktuję wspomniany balsam jako uzupełnienie "antycellulitowej" diety...Wiecie, dużo ćwiczeń (aerobik i pływanie), woda niegazowana z dodatkiem soku z cytryny i soki owocowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-01-2018, 10:08
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie Pytanie o produkt

I jak Domino, sprawdza się według Ciebie ten balsam? Jestem zainteresowana jego kupnem, ponieważ szukałam takiego preparatu, który z jednej strony wyszczuplałby sylwetkę, natomiast z drugiej wpływałby na redukcję "pomarańczowej skórki". Cellulit pojawił się u mnie w trakcie ciąży i zmagam się z nimi do tej pory, pół roku po porodzie. Najciekawsze jest to, że dotychczas nie miałam tego typu problemów ze skórą, ale jak wyczytałam w necie, cellulit ma od 60 do nawet 80 proc. ciężarnych, które przed ciążą go nie miały
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 06-02-2018, 14:58
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Przy odchudzaniu warto pamiętać nie tylko o ćwiczeniach i dobrej diecie ale i odpowiedniej bieliźnie wspomagającej. Ja noszę taką od orirose http://orirose.pl/ naprzemienne antycellulitową i korygującą,które dają świetne efekty. Udało mi się zrzucić nie tylko kilogramy ale i dokładnie uformować sylwetkę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 09-02-2018, 09:13
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie FITiN MILD BODY SLIMMER opinie

Cóż, trochę czasu minęło od mojego ostatniego wpisu, niemal dwa miesiące i w tym czasie troszeczkę się pozmieniało. Zaczęłam bowiem biegać, dacie wiarę? Ja który byłam fanką sportu, ale raczej z pozycji kibica, w końcu zaczęłam za namową siostrą, regularnie ćwiczyć. No i w końcu przemogłam się i zamówiłam ten FITiN wyszczuplająco-antycellulitowy. Zobaczymy, jak się sprawdzi w dłuższej praktyce, bo stosuję go dopiero od trzech dni. A swoją drogą, judyta, ciekawa sprawa z tą bielizną. Od dawna z niej korzystasz?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:54.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.