kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-06-2016, 16:21
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie Jakie stroje kąpielowe są najwygodniejsze?

Jaki krój stroju wybrać, żeby mieć pewność, że na plaży będziemy się czuć komfortowo? Co radzicie?
Tutaj widziałam sporo fajnych modeli: http://sklepgwinner.pl/kobieta/kosti...czesciowe.html . Podobają mi się spodenki (beach shorts) i bikini wiązane po bokach. Które majteczki będą wygodniejsze Waszym zdaniem? Co radzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-06-2016, 17:20
Maryna Maryna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 43
Domyślnie

To zależy jeszcze, jaką masz figurę. Te wiązane majteczki najlepiej sprawdzają się przy ładnej, zgrabnej sylwetce. Jeśli masz co nieco do ukrycia, lepszą opcją będą zabudowane majteczki.
Ale muszę powiedzieć, że i z jednego i z drugiego fasonu wybrałabym coś dla siebie na tej stronce, co wrzuciłaś.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 10-06-2016, 13:58
poludion's Avatar
poludion poludion is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 15
Domyślnie

Na każdej inaczej będzie wyglądał jedno i dwuczęściowy strój, bo każda z nas ma inny typ sylwetki - właśnie to jest w nas fajne.
Tylko niefajnie potem latać po sklepach i prowadzić ciężkie poszukiwania tego jedynego ciuszka :P
Ja sama mam zabudowane majtki, ale to dlatego, że tylko w takich czuję się komfortowo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-08-2021, 10:53
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 000
Domyślnie

Mi też się podobają propozycje jakie przygotowali, przyznam że właśnie takiego sklepu szukałam gdzie będę mogła liczyć na przystępne ceny i jednocześnie duży wybór bielizny w wersji bardziej seksownej na noc. Jak Maybella https://maybella.pl/ trafia w mój gust i co powiecie na body koronkowe?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-11-2021, 15:56
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Szukając w takim razie ciekawych propozycji w zakresie bielizny, czy strojów kąpielowych to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez mój ukochany sklep z takimi rzeczami, czyli Maybella w którym nie brakuje możliwości zarówno jeśli chodzi o nowoczesne kroje, różnorodność kolorów i jednocześnie przystępny zakres cenowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 09-08-2023, 09:46
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 939
Domyślnie

Jaki ci się*podoba! ja zamawiałam w tym roku na https://maybella.pl/ i naprawdę jestem zadowolona z tego jak się*prezentują te stroje od nich
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 15-04-2024, 14:13
elena67's Avatar
elena67 elena67 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2024
Miasto: Gdańsk
Posty: 4
Domyślnie

Najwygodniejszym strojem kąpielowym będzie ten, który jest idealnie dopasowany do naszej sylwetki! Wiadomo - nikt nie lubi, jak coś mu się wrzyna w ciało i uwiera. Zbyt ciasny strój może powodować dyskomfort, a zbyt luźny może nie zapewniać odpowiedniego podtrzymania. Przez co dopasowanie odpowiedniego stroju kąpielowego do naszej sylwetki jest kluczowe dla komfortu i pewności siebie na plaży lub przy basenie. Jeśli któraś z was chciałaby się dowiedzieć, jak to zrobić, to jest to objaśnione m.in. w tym artykule - https://cafesenior.pl/artykuly/jak-d...e-samopoczucie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.