kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-08-2015, 11:13
mesariusz Mężczyzna mesariusz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie Jakie rolety wybrać do mieszkania.

Witam wszystkich forumowiczów. Potrzebuje pomocy na temat wyboru odpowiedniego zasłonięcia okna. Mieszkam w mieszkaniu które jest ustawione od strony słońca. Sprawia to, że pomieszczenia szczególnie popołudniu są bardzo nasłonecznione. Powoduje to,że jest tam niesamowicie gorąco. Chciałbym zasłonić padające promienie słoneczne tylko nie wiem co powinienem wybrać. Macie jakieś propozycje może zasłony lub rolety. Najlepiej by było jakbyście mi napisali z jakich materiałów powinny być one wykonane. Za wszystkie podpowiedzi będę bardzo wdzięczny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-08-2015, 21:53
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

A ile chcecie na to wydać, bo to w sumie kluczowe. W internecie jest sporo ofert, ale na jakość musicie uważać. Nie kupuj w sklepach, gdzie są ogromne promocje, bo to często produkty, które się nie sprzedały. Zobacz na stronie producenta tu http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/okna akurat okna w tej ofercie, ale rolety też mają, przejrzyj sobie całe i daj znać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-08-2015, 22:49
Arla Arla is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ja mam rolety, które są montowane na ramie okna. One mają specjalne zaczepy, zakładasz na górze na ramę i to się trzyma. Dla pewności podkleiłam te uchwyty klejem Kropelka. Zmierz okna, jaką szerokość ma sama szyba i roletę kup ciut szerszą. U mnie pól dnia słońce świeci prosto w szyby, ale kiedy je zasłonię, to mi się tak nie nagrzewa w pokoju.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-08-2015, 07:06
Anetka_Br Anetka_Br is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ja natomiast mam rolety rzymskie z cięzkiego ciemnego materiału który w ogóle nie przepuszcza promieni słońca i jestem z nich bardzo zadowolona faktycznie zapłaciłam za nie dość sporo i to dwa lata temu ale było warto, na razie nie myślę o ich zmianie bo naprawdę spełniają swoja funkcję w 100 %, możesz też pomyśleć o tańszym rozwiązaniu np. drewniane rolety
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-08-2015, 09:56
Bogsieńka Bogsieńka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 4
Domyślnie

też miałam kiedyś taki problem aż jedna z koleżanek pochwaliła się że robiła zakupy w internecie na tej stronie http://www.ardeko.pl/dekoracja-okien/rolety-rzymskie pokazała mi swój zakup. I byłam pod wrażeniem jakości materiału i wykonania. Też zakupiłam i teraz mam mniej słońca w domu i mogę spokojnie oglądać np TV lub wypoczywać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 23-08-2015, 15:43
wikto29 wikto29 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Hmm a czy to muszą być rolety ? Jest wiele innych wyborów. Na pewno jednym z lepszych będą różnego rodzaju żaluzje Warto nad nimi się zastanowić. One teraz wracają niespodziewane do mody. Nie możemy cały czas stawiać na rolety. Dlaczego w ten sposób chcemy rozwiązywać nasze sprawy co do wystroju mieszkania ? Bo nasz sąsiad albo brat ma u siebie je zamontowane ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 08-02-2016, 12:21
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

A co sądzicie o żaluzjach? Nie pytam o takie stare żaluzje, a nowoczesne, które sa dostępne np. tutaj http://www.meblark.com/produkty/zaluzje . Jak Wam sie podobają? Chcielibyście takie mieć? Ja zastanawiam się nad ich kupieniem do kuchni i łazienki. Myślicie, że są funkcjonalne?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 09-02-2016, 09:03
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Ja jestem przeciwko. Według mnie trudno je utrzymać w czystości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 20-02-2016, 15:07
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Wybór rolet nie jest taki prosty jakby mogło się wydawać. Zajrzyj sobie na http://kierlanczyk.pl/ są na rynku od 20 lat i mają w ofercie rolety, zaluzje plisy itd. Myślę, że znajdziesz coś dla siebie. Ja chyba zamówię w najbliższym czasie żaluzje bo mamy niestandardowe okna i w sklepie za chiny ludowe nie dostanę takich żaluzji jakbym chciała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 23-02-2016, 10:14
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Z chęcią zajrzę. Zastanawiam się nad tym, czy mają też w ofercie rolety w puszkach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.