kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-06-2021, 09:19
angie707 angie707 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 286
Domyślnie Kancelaria prawna

Witam, moja siostra potrzebuje dobrego prawnika, staram się jej pomóc. Przejrzałam sporo stron i natknęłam się na kancelaria prawna płock. Czy ktoś może mógłby polecić tę kancelarię? Za każdą odpowiedź będę bardzo wdzięczna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 29-06-2021, 17:08
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 525
Domyślnie

Zostawie Ci numer telefonu do mecenasa Weglowskiego 601867542 -ma swoja kancelarie na Pomorzu, swiadcza oni naprawde kompleksowa pomoc z szeroko rozumianych zakresow prawa. mega polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-06-2021, 18:33
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 557
Domyślnie

Każdy z nas wie chociaż mniej więcej co to rodo jest i z czym się "je". Wiadomo, że ochrona danych osobowych aktualnie jest bardzo ważna, zwłaszcza kiedy prowadzi się swoją firmę to trzeba być ostrożnym. Dlatego tutaj warto tutaj zgłosić się do odpowiedniej kancelarii, która nam przygotuje wszystko pod kątem rodo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-07-2021, 10:26
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 335
Domyślnie

A czy kojarzycie może Kancelarię Prawną Gawor, działającą między innymi w Krakowie, Katowicach czy też Warszawie? Ja słyszałam, że można z jej strony liczyć na profesjonalną pomoc prawną dotyczącą różnych gałęzi prawa. Na stronie www dostępna jest pełna oferta tej kancelarii, można tam znaleźć również dane kontaktowe, więc polecam zajrzeć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 07-09-2021, 15:47
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

A powiedzcie mi proszę, kogo możecie polecić, jeżeli chodzi o takie usługi jak prawnik rodo lublin ? Zależy mi przede wszystkim na fajnym podejściu do klienta i oczywiście odpowiedniej wiedzy i doświadczeniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 08-09-2021, 23:16
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 989
Domyślnie

Witam,mam swoja niewielka firme i bardzo zalezy mi na tym,by uporzadkowac sprawy finansowe. Cz korzystaliscie kiedys z porad prawnych? https://lexsecure.pl/pakiety Co o tym sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.