kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-06-2023, 16:08
Kamilka902 Kamilka902 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 26
Domyślnie Motocykl elektryczny

Motocykl elektryczny to pojazd napędzany energią elektryczną, który zamiast tradycyjnego silnika spalinowego wykorzystuje silnik elektryczny do generowania mocy. Zasilany jest zwykle przez akumulator, który dostarcza energię do silnika, eliminując potrzebę stosowania paliwa. Motocykle elektryczne są przyjazne dla środowiska, ponieważ nie emitują bezpośrednio spalin ani hałasu, co przyczynia się do redukcji zanieczyszczeń powietrza i hałasu w miastach. Mają również niższe koszty eksploatacji, ponieważ energia elektryczna jest tańsza niż paliwo. Motocykle elektryczne oferują różne modele, od miejskich i sportowych po terenowe, zapewniając różnorodność w wyborze. Posiadają również wiele zaawansowanych funkcji, takich jak systemy regeneracji energii podczas hamowania, bezpieczne systemy hamulcowe, zaawansowane wyświetlacze i systemy łączności. Mają również korzystny moment obrotowy, co przekłada się na szybkie przyspieszenie. Motocykle elektryczne stają się coraz popularniejsze, a ich rozwój i innowacje technologiczne przyczyniają się do ich dalszego rozwoju i akceptacji na rynku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 03-07-2023, 16:04
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 552
Domyślnie

Kupno pierwszego motocykla to nie jest łatwe zadanie, wiem coś o tym. Ale znalazłem świetny poradnik, który naprawdę pomaga w podjęciu właściwej decyzji. Zerknijcie tutaj https://gsszkolenia.pl/poradniki/10-...wszy-motocykl/ i jestem pewna, że wielu z was to przyda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-07-2023, 16:12
Firentis Firentis is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 12
Domyślnie

Jak wygląda zasięg takiego motocyklu?
_________________________________________
webinary stomatologiczne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-09-2023, 16:17
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

Każdy rodzaj motocyklu, wymaga posiadsiadania odpowiednich umiejętności - https://advacademy.pl/ , również motocykl elektryczny, to potrzeba doskonalnie techniki jazdy. To zupełnie inny rodzaj napędu, który wymaga nieco innego podejścia, warto zapytać instruktora, na co zwrócić uwagę przy takim rodzaju silnika i napędu. Tylko ktoś kto dysponuje odpowiednią wiedzą, będzie wiedział na co zwrócić uwagę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-01-2024, 12:18
reilly.damien's Avatar
reilly.damien reilly.damien is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2024
Miasto: Vrbátky
Posty: 4
Domyślnie

Od jakiegoś czasu interesuję się motoryzacją, w szczególności motocyklami. Niedawno nawet udało mi się w końcu zdać prawo jazdy na motocykl. Było to moje drugie podejście. Teraz marzy mi się zakup własnego motocykla, przez co chciałabym się was zapytać, czy wiecie może, gdzie mogłabym szukać ogłoszeń motocyklowych? Zależy mi na zakupie jakiegoś używanego modelu. Samemu udało mi się odnaleźć taki portal ogłoszeniowy - https://motocykle.bazos.pl/. Jak myślicie, czy zakup motocykla przez niego będzie bezpieczny? Jakie motocykle polecacie dla osób początkujących?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.