kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-04-2020, 09:03
natkawal76 natkawal76 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 34
Domyślnie leczenie nietrzymania moczu

Jeżeli potrzebujesz rehabilitacji nie ma lepszego miejsca na Podkarpaciu. Dobry sprzęt, świetny doświadczony zespół i wiele metod leczenia. Polecam zobaczyć leczenie nietrzymania moczu Rzeszów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 03-01-2021, 20:25
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Jeśli nietrzymanie moczu pojawia się po porodzie to można poczekać, ćwiczyć mięśnie Kegla, powinno z czasem być lepiej. Wiem, że to nie jest miła przypadłość... Na brzydki zapach i podrażnienia sprawdza się octenicare. Można smarować tym kremem okolice intymne, od razu pomaga.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-02-2021, 19:36
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Nie zawsze da się uzyskać poprawę samymi ćwiczeniami w domu. Często konieczna jest pomoc lekarska, farmakologia, zabiegi. W klinice https://gaboscm.pl/nietrzymanie-moczu-u-kobiet/ z powodzeniem zajmują się leczenie nietrzymania moczu , jeśli jesteście zainteresowane to odsyłam na tą stronę. Na pewno nie ma co się wstydzić, to jest przypadłość która może zdarzyć się każdej z nas i nie powinna powodować kompleksów. Lekarze dokładnie wiedzą jak pomóc takiej pacjentce i na pewno zachowają pełną dyskrecję. Podejście takie by każda czuła się w pełni komfortowo w gabinecie. I udało się szybko pomóc odpowiednio dobraną metodą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-02-2021, 15:50
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

u mnie na razie był tylko problem jezeli chodzi o [url=https://octenisept.pl/c/zastosowanie/infekcje-intymne-u-kobiet/]stany zapalne pochwy leczenie/url] ale jezeli chodzi o leki do ginekolog dosc szybko mi poradziłą co jest najlepsze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 10-05-2021, 16:06
Czarnawydra Czarnawydra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 473
Domyślnie

Teraz można leczyć takie problemy również laserowo. Koniecznie się tym zainteresuj https://klinikamiracki.pl/femilift/ bo taki zabieg poprawi znacznie komfort zycia podniesc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-05-2021, 19:19
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Jest to problem dla wieli kobiet, ale jak się okazuje można go wyleczyć. Moja znajoma zgłosiła się do szpitala Mazovia i tam już po diagnostyce zastosowali odpowiedni leczenie, poprzez ostrzykiwanie ściany pęcherza moczowego botoksem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-05-2021, 10:50
alizee alizee is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 361
Domyślnie

Zawsze myślałam, że problem z nietrzymanie moczu dotyczy wyłączni osób starszych. Mnie ten problem dopadł zaraz po porodzie. Musiałam zamówić produkty urologiczne typu wkładki i majtki https://inkontynencja.eu/. Bez tego nie byłam w stanie nigdzie wyjść. Ćwiczę mięśnie Kegla. Gdzieś właśnie wyczytałam, że to pomaga. Mam nadzieję, że niedługo wszystko wróci do normy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-05-2021, 16:28
kabsi kabsi is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 30
Domyślnie

przy nietrzymaniu moczu dobrze mieć wkładki, duży wybór jest w DOZ, można dostać u nich darmowe próbki, leżą na standach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-06-2021, 13:09
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie

ciężka sprawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-06-2021, 13:11
karmia karmia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 347
Domyślnie

Teraz mamy takie czasu że taką przypadłość można wyleczyć i to bez żadnych problemów. Skontaktuj się że szpitalem mazovia, mają kilka sprawdzonych technik leczenia w tym zabiegi operacyjne TOT lub TVT, czy ostrzykiwanie ściany pęcherza moczowego botoksem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:49.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.