kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 28-08-2016, 17:03
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Jeżeli chodzi o ślub i wesele to wiele osób decyduje się na masę akcesoriów, a wcale tak duzo nie jest potrzebnych. Wystarczy się troszkę ogarniczyć by nie przesadzić ze wszystkim. Wiem, że są specjalne sklepy z takimi akcesoriami więc poszukaj dobrze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 30-08-2016, 16:41
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Ja tak sobie myślę, że jeżeli się postaramy, uda nam się znaleźć akcesoria weselne w przystępnych cenach. Nawet ostatnio oglądałam winietki na z-miłości https://z-milosci.pl/kategoria/winietki i są one nie tylko bardzo ładne, ale moim zdaniem dostępne w atrakcyjnych cenach. Zdecydowanie najbardziej do gustu przypadły mi takie z przepięknymi kwiatami polnymi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 31-08-2016, 14:49
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Wszystko teraz lepiej w Internecie kupować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 22-09-2016, 17:53
kawo kawo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 1
Domyślnie

dokładnie, ja wszelkie inspiracje na dekoracje czy atrakcje weselne czerpałam właśnie z serwisów internetowych, np. tego poradnik dla pary młodej - tu znajdziesz mnóstwo istotnych informacji, pomysłów które z pewnością Ci się spodobają
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 20-12-2016, 08:15
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Zdecydowanie tutaj http://www.artisfera.pl/zawieszki-na-alkohol- c-12_13.html , ja tu kupowałam winietki, zawieszki na alkohol i raz ze jakość super a dwa że ceny też adekwatne do jakości. Paietaj żeby wybierac dobrej jakości dodatki dekoarcyjne żeby wytrzymały.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 13-12-2018, 13:13
olalililaola olalililaola is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 3
Domyślnie

Dekoracje ślubne to niezwykle ważna kwestia dla młodej pary. Dekoracje sali weselnej i kościoła muszą być spójne
dekoracyjne inspiracje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 26-04-2019, 10:58
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

Niestety prawda jest taka, że ślub i wesele to spory wydatek. Jednakże jeżeli postawimy np. na ofertę Papier i Tusz, możemy zakupić -zawieszki na alkohol w atrakcyjnych cenach, a dodatkowo naprawdę pięknie się prezentujące. Dzięki nim nawet najzwyklejsza cola czy wódka będą się dużo lepiej prezentować, a stoły weselne zyskają dodatkową dekorację.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 14-05-2019, 11:41
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

My wszelkiego rodzaju akcesoria i dekoracje ślubne zamawialiśmy przez internet, a dokładniej w sklepie internetowym Happenings.pl. Cny wcale nie były tam wygórowane, a za dostawą nie trzeba było czekać, wiec naprawdę się to opłacało
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 27-05-2019, 11:41
winona winona is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 19
Domyślnie

niestety nie znam, kiedy brałam ślub nie były jeszcze tak bardzo popularne sklepy internetowe, więc wszystko kupowałam w sklepach stacjonarnych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 29-09-2019, 18:20
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie

Takie ciekawe różne akcesoria ślubne można kupić na https://www.slubnezakupy.pl . Ja tam zawsze szukam ciekawych propozycji jak potrzebujemy coś fajnego. Na ślub też tam szukałam, bo w jednym miejscu bardzo duży wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:11.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.