kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 23-02-2020, 16:28
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Mnie najwięcej czasu zajęło znalezienie odpowiedniego wózka. Finalnie zdecydowałam sie na anex m/type i jestem z niego bardzo zadowolona. Wygodny, zwrotny, lekko się prowadzi i fajnie wygląda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 25-02-2020, 07:11
ireczka ireczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 102
Domyślnie

Cytat:
Napisał AndziaL
Mnie najwięcej czasu zajęło znalezienie odpowiedniego wózka. Finalnie zdecydowałam sie na anex m/type i jestem z niego bardzo zadowolona. Wygodny, zwrotny, lekko się prowadzi i fajnie wygląda
bardzo dobry wybor jesli chodzi o wozek :-) ogólnie co do wyprawki to polecam rozne hurtownie z artykułami dziecięcymi, tam jest wszystko czego dziecku potrzeba, aczkolwiek po jakims czasie stwierdzam, że obyłabym sie bez połowy rzeczy :-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 26-02-2020, 20:32
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 346
Domyślnie

W ciąży też jest czas na skompletowanie wyprawki. W wolnej chwili zajrzyjcie sobie na https://www.lansinoh.pl/ , tam już ile przydatnych i wręcz niezbędnych rzeczy znajdziecie. Nie ma co na ostatnią chwilę wszystkiego zostawiać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 01-03-2020, 19:32
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Powinniśmy się przygotować odpowiednio do przywitania nowego członka rodziny widzieliście ofertę tego sklepu https://www.coolmama.pl/ ? jest tutaj spory asortyment zarówno dla przyszłych mam ,maluszków jak i starszych dzieci. Ceny są przyzwoite a jakość pierwsza, zwłaszcza że są to produkty polskie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 16-04-2020, 21:01
Greysowa Greysowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 166
Domyślnie

Pewnie troszkę pomoże wam z tym rodzina, ale na pewno i tak czeka wasz duży wydatek. Ja poprosiłam rodzinę o zrzucenie się na porządny wózek, to jest jedna z najważniejszych rzeczy. Sprawdźcie sobie też ubranka, rożne ciuszki dla dzieci ze sklepu https://www.51015kids.eu/niemowlak-0-2-lat Na pewno znajdziecie tu wszystko co będzie wam potrzebne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 24-04-2020, 08:15
radek332 Mężczyzna radek332 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 3
Domyślnie

Każdy rodzic na pewno powinien się zainteresować talenty gallupa .Jak się dowie jakie talenty ma syn to naprawdę będzie bardzo dobrze dla rodzica i dziecka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 05-05-2020, 15:06
Paula1501 Paula1501 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 167
Domyślnie

Moja koleżanka całą wyprawkę dla dziecka, body, półśpiochy kaftaniki, otulacze, kocyki zamawiała w escallante. Wszystko najwyższej jakości. Fajna kolorystyka, dobre ceny, wszystko dla dzieci w jednym miejscu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 22-06-2020, 12:48
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Jeśli o mnie chodzi to ja jednak większość rzeczy kupowałam w sklepie internetowym Miziu https://miziu.pl/ który śmiało mogę polecić zarówno pod względem trwałości wykonania, nowoczesnych wzorów, ale też przystępnej ceny (i często pojawiających się promocji). Pozdrawiam i oczywiście mam nadzieję, że zakupy będą w pełni udane!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 28-06-2020, 10:12
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

A materacyk do łóżeczka już macie? Jeśli nie, to sprawdźcie sobie, co oferuje firma http://materacyk.pl/produkt/materac-...ers-model-ml1/ Mają różne rodzaje materacyków w bardzo dobrych cenach. Wiem, bo zamawiałam tam materacyk dla swojego dziecka.

Ostatnio edytowane przez sara898 : 28-06-2020 o 12:23.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 12-07-2020, 04:22
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał AndziaL
Mnie najwięcej czasu zajęło znalezienie odpowiedniego wózka.


Też najważniejszy z wyprawki był dla mnie wózek i dlatego przyłożyłam się do jego wyboru, moje wszelkie oczekiwania spełnił x-lander. Ma duży kosz zakupowy, dużą budę która chroni przed słońcem czy wiatrem, ma dobrą amortyzacje i bardzo łatwo sie go składa i rozkłada
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.