kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 10-03-2020, 12:38
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Zawsze warto stawiać na dokształcanie i rozwój osobisty. Wiek nigdy nie ma tu znaczenia. Zawsze można próbować również nowych technik na naukę, jak te opisane w tym artykule kliknij tutaj. Sprawdź i zobacz, która metoda pozwoli ci na szybką i skuteczną naukę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 11-03-2020, 15:28
MikolajTerap Mężczyzna MikolajTerap is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 4
Domyślnie

Myślę, a nawet jestem pewny, że ludzie po tym jak skończą szkołę średnią albo studia zapominają o dokształcaniu się, a moim zdaniem jest to niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Jeżeli chodzi o potrzeby dzisiejszego rynku to polecam szkolenia zakupowe https://goodman.eu/szkolenia/szkolenia-zakupowe/. E-commerce i inne zagadnienia związane z zakupami obecnie są zdecydowanie na topie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 13-03-2020, 12:11
Madziak Madziak is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 51
Domyślnie

Ja od lat jestem wielką fanką mody i zawsze marzyła mi się praca jako stylistka. Nie wiedziałam, jak zacząć, dlatego zapisałam się na kurs podstawowy, a teraz właśnie skończyłam kurs stylizacji ubioru dla zaawansowanych. To solidna dawka wiedzy połączona z pracą z klientem, dlatego jestem jak najbardziej na tak
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 13-03-2020, 18:58
patrycja.sala95 patrycja.sala95 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 4
Domyślnie

warto się uczyć idź na studia albo zrób kursy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 07-05-2020, 09:10
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Według mnie warto postawić na programowanie java Programiści są cały czas poszukiwani na rynku pracy. Poza tym to bardzo dobrze płatny zawód. Może spróbuj swoich sił?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 06-06-2020, 17:08
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym
https://www.eyecad.pl/post/16-window...amow-eyecad-vr
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 07-06-2020, 14:10
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 073
Domyślnie

Mam propozycję dla przyszłych studentów chcących startować do szkół artystycznych. To Szkoła Rysunku Warszawa https://www.kursrysunku.waw.pl/ Znakomicie przygotowują przyszłych studentów. I nie tylko studentów, bo również utalentowane dzieci, jak i wszystkich, którzy chcieliby poszerzyć zakres swoich umiejętności artystycznych. Prowadzą przygotowania na studia architektoniczne i ASP.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 08-06-2020, 11:24
Garfiel's Avatar
Garfiel Garfiel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 144
Domyślnie

Postaw na kursy zawodowe. Ja tak zrobiłem i nie żałuję. Kursy wybierałem na tej stronie https://www.kursy-wielun.pl/ . Jak się okazuje jest to lider w tym zakresie i tam znają się na rzeczy. Zawsze byłem jak najbardziej zadowolony z ich usług. Koniecznie przejrzyj dostępne kursy na tej stronie.
__________________
Tak trudno mi zachowywać się właściwie, gdy jestem przy tobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 13-06-2020, 15:59
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Oczywiście wiele zależy od Twoich zainteresowań. Ja przede wszystkim polecam korzystanie z kursów oraz szkoleń. To naprawdę wiele daje. Mi bardzo przypadła do gustu oferta tej placówki: https://www.kursnaasp.pl/ Dzięki nim miałam okazję przejść kurs rysunku na ASP. Od zawsze interesowałam się sztuką, więc to był dobry wybór. Zajęcia były interesujące i uważam, że wiele dzięki nim zyskałam dlatego bardzo Wam polecam ich ofertę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 22-08-2020, 12:17
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 609
Domyślnie

Jeśli wybierzemy dobrą szkołę taką jak np. Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie nie będziemy musieli kombinować i dokształcać się po jego skończeniu. Ta szkoła bardzo dobrze przygotuje nas do studiów, rodzice i uczniowie doskonale to wiedzą. Duża wagę przywiązuje się tam również do nauki języków a to również bardzo przydaje się na kolejnych etapach życia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:09.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.