kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #51  
Stary 08-06-2023, 21:35
karnille karnille is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2023
Posty: 4
Domy¶lnie

Czym siê wyró¿nia?
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #52  
Stary 21-06-2023, 10:27
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 994
Domy¶lnie

Blisko przewijaka, w zasiêgu r±k opiekuna powinna znajdowaæ siê pó³ka z kosmetykami do pielêgnacji. Do wyboru s± ró¿nego rodzaju oliwki, balsamy oraz kremy. Równie¿ te produkty musz± byæ przeznaczone dla dzieci od 1. dnia ¿ycia. Przez pierwsze doby, po wyschniêciu i umyciu mazi p³odowej skóra maleñstwa jest bardzo sucha. Dlatego warto stosowaæ niewielkie ilo¶ci produktów nat³uszczaj±cych i delikatnie rozprowadzaæ je po ca³ym ciele. Wiêcej informacji znajdziecie na https://blogkobiety.pl/kosmetyki-dla...ac-w-wyprawce/
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #53  
Stary 26-06-2023, 14:16
nowa.kamila nowa.kamila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1 586
Domy¶lnie

Wszystkie niezbêdne produkty dla dzieci jak materace, zabawki, po¶ciel, przewijaki, wanienki i wiele wiêcej znajdziecie zagl±daj±c do https://www.sensillo.pl/ Posiadaj± wy³±cznie wysokiej jako¶ci bezpieczne produkty.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #54  
Stary 29-06-2023, 10:44
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domy¶lnie

a sk±d czerpiecie informacjê na temat tego, co siê powinno znale¼æ w takiej wyprawce? Je¶li macie z tym problem to warto zajrzeæ na portal Dbamy o Dziecko https://dbamyodziecko.pl/. To taka skarbnica wiedzy dla ka¿dego rodzica znajdziecie tu wpisy na temat rozwoju i wychowania dzieci ale te¿ okresu cia¿y i porodu.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #55  
Stary 04-07-2023, 11:59
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domy¶lnie

Ja z Ceba baby zamówi³am sobie sporo fajnych i jako¶ciowo porz±dnych rzeczy do wyprawki. Mam od nich m.in kocyki, rêczniczki, po¶ciel czy przewijak i produkty s± na prawdê super wykonane, estetycznie uszyte, z przyjemnych materia³ów i z ³adnymi wzorami do wyboru.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #56  
Stary 07-07-2023, 14:48
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domy¶lnie

Je¶li chodzi o ¿ywienie malucha to polecam mleko modyfikowane Bebilon. Kupicie je w ka¿dej aptece sieci DOZ. Mój maluch jest zadowolony, ja tak¿e Polecam serdecznie.
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.