kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 06-02-2020, 15:49
polakowalska polakowalska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 65
Domyślnie

Kobitki, a gdzie robiłyście prawo jazdy? Szukam dobrego kursu na standardowe prawo jazdy b kraków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 07-02-2020, 11:03
mutel mutel is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 4
Domyślnie

Jeżeli kupujesz samochód to warto jest przede wszystkim postawić na nowy samochód oraz na tkai, który będzie cichy i oszczędny. Ja ostatnio na https://dobre-wiesci.pl/motoryzacja/...ego-samochodu/ znalazłem artykuł, dzięki któremu postanowiłem kupić naprawdę cichy samochód i jestem z tego bardzo zadowolony
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 01-07-2020, 00:08
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Mnie się marzył zawsze nowy samochód z salonu. I to najlepiej taki któy dopiero się pokazał na rynku. Ale nawet nie chce wtedy myśleć o cenach jakie za takie autko trzeba zapłacić. Zobaczcie na http://www.pewnyautomobil.pl/nowocze...ota-highlander to toyota highlander która dopiero ma się pojawić w sprzedaży. Jak widać po opisie będzie to auto dopracowane w najmniejszym szczególe. Samo to, że pomieści aż 7 osób a dodatkowy rząd foteli są to miejsca na których wygodnie mogą usiąść dorosłe osoby. Tylko kupować, prawda? Nie mogę się doczekać aż poznam cenę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 16-12-2020, 11:30
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru odpowiedniego auta to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez salon Auto Res Rzeszów, gdzie udało mi się znaleźć wymarzone aut czyli Fiat 500 które na miast super się sprawdza. Przede wszystkim mało pali, wszędzie się zmieści i nie jest wcale taki drogi. Wygląda genialnie na drodze i w środku, czego chcieć więcej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 16-12-2020, 12:47
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Na https://wyprzedaz-rocznika.pl/wyprze...modelu-golf-2/ jest ciekawy artykuł na temat modeli samochodów jakie można było w zeszłym roku kupić na tak zwanej wyprzedaży rocznika. Każdego roku w salonach jest taka wyprzedaż, wiec myślę, że warto z takiej okazji skorzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 16-12-2020, 16:14
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 373
Domyślnie

Właśnie przed takim wyborem stoję. A ponieważ oczekiwania mam sprecyzowane, to nie mam dylematu czy wybrać ten czy inny. Konkretnie, Macan z Porsche Centrum Sopot. Nie ma innej opcji, za bardzo zakochałam się w tej marce żeby zmieniać ją na inną. To będzie mój drugi samochód Porsche.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 20-12-2020, 22:23
olivkaa olivkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 324
Domyślnie

Ja tam uważam, że najlepiej kupić takie auto jakie nam się podoba. Ostatnio kupiłam używanego opla i póki co jestem zadowolona. Na https://2407.pl/oleje-silnikowe/ znalazłam oleje silnikowe i części do samochodu w dobrych cenach. Mam zamiar skorzystać z oferty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 21-12-2020, 12:19
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

u mnie w garażu jest antena mercedes vito w638 i takie pytanko do Was, czy skoro jest marki mercedes to znaczy, że tylko dla mercedesów będzie odpowiednia czy może mogę jej użyć do innego samochodu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 30-12-2020, 23:25
Kamila25 Kamila25 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 2
Domyślnie

Ja też się podłączam do tematu moje auto wymaga już wymiany na nowszy model, jednak trudno mi się na coś zdecydować. Zależy mi na małym aucie, bo łatwiej znaleźć miejsce parkingowe, a w niektórych godzinach bywa z tym spory problem może ktoś coś polecić?
__________________
zpasjidoaut.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 20-08-2021, 14:15
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Natomiast jeśli jeszcze nie podjęliście ostatecznej decyzji jeżeli chodzi o wybór dobrego auta dla siebie to w mojej opinii jak najbardziej warto tutaj zwrócić uwagę właśnie na Auto Res Rzeszów http://www.auto-res.pl/ w przypadku których będziecie mogli liczyć na dobrą cenę, rozbudowaną ofertę modeli nowych i używanych, ale i wsparcie przy pozyskaniu dobrego leasingu. Dlatego akurat z tej współpracy jesteśmy naprawdę zadowoleni i do tej pory korzystamy z ich serwisu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.