kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 24-01-2021, 13:45
furon Mężczyzna furon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 199
Domyślnie

W sumie mojego macana z salonu Porsche Centrum Sopot też można uznać za samochód rodzinny bo mimo że samochód służy mi głównie do służbowych podróży to doskonale się sprawdza też na wyjazdy z rodziną
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 24-01-2021, 14:36
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

Jeśli o mnie chodzi to jestem pod wrażeniem macana jakiego miałam okazję oglądać w salonie Porsche Centrum Sopot i szczerze mówiąc takim samochodem chciałabym jeździć. Zastanawiam się czy właśnie nie kupić go na firmę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 26-01-2021, 16:46
kris91 kris91 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 4
Domyślnie

miernik lakieru - koniecznie go ze sobą zabierzcie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 27-01-2021, 10:04
lrohan's Avatar
lrohan Mężczyzna lrohan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Miasto: Warszawa
Posty: 4
Domyślnie

Mało kogo stać na nowy samochód.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 11-03-2021, 17:07
mgl mgl is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 14
Domyślnie

Cytat:
Napisał noemi
Chciałabym zmienić samochód, bo obecny więcej stoi na warsztatach niż jeździ, więc podjęłam decyzję, że nie ma sensu dalej w niego inwestować. Zastanawiam się czy szukać czegoś używanego, a jako kobieta nie znam się na samochodach i nie wiem, co kupię, czy kupić droższe, ale nowe z salonu. Po jaki samochód sięgacie, kiedy chcecie zmian?

jak używany, koniecznie zabierz ze sobą miernik grubości lakieru
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 09-04-2021, 15:35
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 622
Domyślnie

Jak chcesz kupić samochód używany to może kup od razu tutaj https://e-volt.pl/ miernik do sprawdzenia grubosci lakieru. Wtedy możesz sprawdzić czy auto nie jest powypadkowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 21-04-2021, 16:36
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 173
Domyślnie

Według mnie jeśli już decydujemy się na zakup to najlepiej brać z salonu. Sama z mężem ostatnio wybraliśmy się do salonu Lexus w Warszawie i zakupiliśmy jeden z modeli. Myślę, że warto rozważyć tą opcję, bo mają fajną, atrakcyjną ofertę, a do tego znakomity serwis Lexus - tutaj stronka https://lexuswarszawa-pulawska.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 22-04-2021, 17:46
Karola34 Karola34 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 50
Domyślnie

Według mnie wszystko ma swoje dobre strony. Wszędzie oczywiście bardzo istotna jest cena i to ona wyznacza nam kierunki naszych decyzji. Jeśli chcielibyśmy nowego autka to myślę, że dobrą opcja może być Dacia Duster. To fajne ale i dość tanie autko. Wygląda świetnie i to zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Ma też fajne akcesoria - https://www.dacia.pl/akcesoria.html. No ogólnie moim zdaniem to świetny wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 23-04-2021, 11:49
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Jeżeli samochód to tylko nowy. Zbyt wiele razy zawiodłem się na zakupie używanego, a potem okazało się, że ma wiele ukrytych wad. Koniec końców zgłosiłem się do dealera Bawaria Motors w Gdańsku i zdecydowałem się na samochód marki MINI. Do dzisiaj nie żałuję decyzji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 27-04-2021, 13:07
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Dokładnie, wybór samochodu to nie lada wyzwanie, tym bardziej jak kupuje się go na lata. Najlepiej postawić na nowy wóz, bo to nie tylko wygoda ale i bezpieczeństwo. Zerknijcie w wolnej chwili do https://www.cichy-zasada.centrumpoznan.skoda.pl/ Może akurat coś wam wpadnie w oko.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:56.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.