kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 09-07-2019, 13:02
Danusia_89 Danusia_89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2
Domyślnie Kaszotto i Risotto Łowicza

Dzieciaki wyjechały na kolonię, od gotowania czas trochę odpocząć, więc dzisiaj szybki, pyszny i zdrowy obiad w 2 minuty kaszotto z kaszą gryczaną, cebulą i suszonymi podgrzybkami, a na jutro risotto z ryżem, jarmużem i suszonymi pomidorami, bardzo pyszne dania Łowicza, są różne rodzaje, czasem biorę do pracy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 10-07-2019, 11:28
aga2113 aga2113 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 41
Domyślnie

Zamawiam pizzę

Pizza Jastrzębie Zdrój
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 16-07-2019, 07:55
Strelka Strelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 154
Domyślnie

Może postawił właśnie na gotowe jedzenie. Jednak tu nie ma co się truć fast foodami, ja bym chyba długo tak nie pociągneła Fajną opcją taką już na stałe jest catering dietetyczny. Tu możecie liczyć na gotowe posiłki do spożycia odpowiednio zbilansowane, przygotowane pod konkretną dietę. W firmie https://www.kuźnia-zdrowia.pl mozecie liczyć właśnie na takie usługi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 22-07-2019, 06:52
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

hmmm, trudno powiedzieć co takiego robię żeby nie tracić czasu w kuchni, myślę że bardzo mi się przydały te https://www.cookup.pl/k/warsztaty/ warsztaty bo nauczyłam się wiele na temat gotowania i idzie mi to dużo sprawniej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 05-11-2019, 10:41
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domyślnie

Tak, takie warsztaty na pewno wiele ułatwiają ale ja myślę że wiele zależy od przepisów jakimi dysponujesz. Ja sobie wyszukuję różne takie https://www.przepisy.pl/przepis/salatka-caprese łatwe przepisy na dania i sałatki a potem mogę szybko coś przyrządzić jak potrzebuję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 06-11-2019, 20:23
ptaszyna ptaszyna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 17
Domyślnie

Żeby nie spędzac dużo czasu w kuchni można szykowac posiłki na 2 dni lub szukac w sieci szybkich przepisów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 23-12-2019, 07:27
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Szczerze? Posiłkuje się gotowymi daniami. Ich przygotowanie zajmuje dosłownie chwilę a jak się wie, co kupować to naprawdę można jeść i smacznie i zdrowo. Moimi ulubieńcami są na pewno dania marki Virtu http://virtu.com.pl/. Mają tu chyba wszystko od naleśników, poprzez sajgonki aż po pełne dania jak gulasze z kopytkami czy spagetti. idealne rozwiązanie dla osób, które nie potrafią lub nie mają czasu na codzienne gotowanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 05-11-2021, 10:49
mixiq mixiq is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 73
Domyślnie

a próbowaliście dietę sokową? Polecam sobie sprawdzić np. dieta sokowa Gdańsk - znajdziecie wiele cennych informacji oraz ogromny wybór sprawdzonych cateringów Polecam! Dobrze jest czasem sobie zrobić mały detoks
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 05-11-2021, 21:45
jolantaa11 jolantaa11 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1
Domyślnie

Ja gdy wiem, że nie będę mieć czasu na stanie przy garach to polegam na mrożonkach. Mrożę dosłownie wszystko, od warzyw i owoców po gotowe dania. Poza sezonem mrożone produkty to zdecydowanie lepszy pomysł. Nieraz słyszałam od rodziny, że takie produkty tracą na wartości. Ale ostatnio przeczytałam ciekawy artykuł o mrożone brokuły i już koniec z wyrzutami! A wy co myślicie na temat mrożonek? Lubicie?

Ostatnio edytowane przez jolantaa11 : 08-11-2021 o 17:54.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 08-11-2021, 14:20
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

Uważam, że sprzątanie w domu wcale nie musi być uciążliwe. Wystarczy podejść do tego z odpowiednim nastawieniem. Dobrze jest postawić na jakościowy sprzęt, polecam odkurzacz irobot roomba combo, który dobrze radzi sobie z myciem podłogi i sierścią.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:11.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.