kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 10-04-2022, 21:40
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Jeśli chcesz ułożyć dobrze zbilansowaną diete to pomocny może okazać się ten program*dla dietetyka. Ja odchudzam się sama i zawsze chętnie korzystam z takich programów i aplikacji. Waga ładnie spada i licze na to, że do wakacji osiągnę cel.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 11-04-2022, 06:22
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Oj, z tym dbaniem o zdrowe jedzenie na wyjeździe to mam niemały problem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 11-04-2022, 20:32
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 997
Domyślnie

diety pudełkowe są bardzo wygodne, zwłaszcza kiedy oboje z partnerem pracujemy i nie mamy czasu na gotowanie, dlatego też zdecydowaliśmy się na dietę ze strony https://dietyzchatki.pl/przasnysz/ korzystamy z ich usług już trzeci miesiąc i jak na razie wszystko nam smakuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 14-04-2022, 21:01
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Ja zdecydowałam sie zamawiać catering od Wygodnejdiety. Zapewniają mi 5 posiłków dziennie. Z nimi jem smacznie i do syta. Posiłki są urozmaicone i apetycznie podane. Dieta nie jest cieżka ale za to skuteczna a to najwazniejsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 24-04-2022, 14:58
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 456
Domyślnie

Moim zdaniem dieta nie jest na tyle ważna, co zdrowe nawyki żywieniowe. Osobiście uważam, że dla naszego zdrowia ważne jest ułożenie zdrowej i zbilansowanej diety opartej na nawykach żywieniowych. Nasz dieta powinna być bogata w owoce i warzywa. Jeśli lubicie jeść suszone owoce, warto zajrzeć tutaj i spróbować samemu je wysuszyć https://dailyfruits.pl/blog/jak-susz...-podpowiadamy/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 26-04-2022, 00:07
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 351
Domyślnie

Jeżeli nie radzicie sobie z dietą, to może dietetyk toruń byłbym w stanie wam pomóc. Z tego co wiem, to bardzo ciekawe oferty można znaleźć również na stronie dietdoctor.pl/ więc jeżeli jesteście czymś takim zainteresowani, to koniecznie sobie do nich zerknijcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 03-05-2022, 20:21
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Ja zamawiam dietę pudełkową i takie rozwiązanie świetnei zdaje u mnie egzamin. Posiłki mam z Wygdnejdiety, karmią na prawdę dobrze. Jedzenie jest syte i smaczne, widać, że starannie przygotowane i apetycznie podane. Bardzo przyjemnie otwiera się takie pudełko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 11-05-2022, 16:47
witolek witolek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 305
Domyślnie

Sam stosuję dietę redukcyjną od Medi Dietę bo gotuję słabo, a tu mam fajne posiłki, smaczne i całkiem różnorodne, by nie było nudy na talerzu. A efekty coraz mniejszej masy ciała widać, choć poza odpowiednim jedzeniem, stosuję do tego jazdy na rowerze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 12-05-2022, 17:13
linda21's Avatar
linda21 linda21 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 4
Domyślnie

Szkoda, że dieta pudełkowa jest tak droga.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 19-05-2022, 15:16
ora56's Avatar
ora56 ora56 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 4
Domyślnie

Czy ktoś z Was korzystał z dostępnego w sieci kalkulatora bmi - https://wylecz.to/kalkulatory/kalkulator-bmi/? Dokładny kalkulator BMI jest pomocnym narzędziem dla osób, które planują zrzucić zbędne kilogramy. Może bowiem okazać się, że po wyliczeniu wskaźnika BMI inaczej odpowiesz sobie na pytanie, ile powinnam ważyć? Pamiętaj ponadto, że z punktu widzenia ryzyka zdrowotnego, ważniejszy od masy ciała jest skład ciała, a więc odpowiednie proporcje masy mięśniowej do tkanki tłuszczowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.