kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 28-07-2022, 07:08
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

Cytat:
Napisał Paulisss
Czym właściwie są kompetencje twarde i miękkie oraz jak je opisać, aby zainteresować Twojego pracodawcę. Mi ten artykuł pomógł, dlatego polecam go Tobie

Kompetencje miękkie są często niedoceniane przez pracodawców. Natomiast w wielu przypadkach może okazać się, że narzędzia do badania kompetencji miękkich daje naprawdę zaskakujące efekty i finalnie mogą znacząco poprawić wydajność zespołu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 28-07-2022, 09:08
krysia1844 krysia1844 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 274
Domyślnie

Z mężem myślmy o wyjeździe na jakiś czas do pracy za granica. Koszty życia w Polsce nas przerastają . znalazłam fajne oferty pracy dla siebie i męza na pracawue. Szacują oni koszty zycia w danym miescie i jezeli faktycznie sa dokladne to będziemy mogli sporo odłozyc na spłatę kredytu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 30-07-2022, 12:57
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Jeśli chcecie pracować w branży IT, to myślę, że w pierwszej kolejności warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://www.dziennikwschodni.pl/arty...000304254.html . Znajdziecie tam bowiem ciekawy i przede wszystkim praktyczny artykuł na temat zapotrzebowania na stanowiska IT. Myślę, że tego typu informacje mogą okazać się niezwykle praktyczne i pomocne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 31-07-2022, 13:15
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 994
Domyślnie

Jeszcze chciałam was podpytać co sądzicie o szukaniu pracy z pomocą pośrednika? Czy jest to dobre rozwiązanie? Znalazłam ciekawą ofertę tutaj https://antal.pl/ i zastanawiam się czy skorzystać z ich pomocy? Myślę, że jest to dobry wybór, bo pośrednik zawsze szybciej znajdzie pracę i to jeszcze w naszej branży zawodowej. Czy ktoś z was korzystał z usług agencji pracy? Jeśli tak to poproszę o opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 15-08-2022, 10:48
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Zamiast korzystać z pośrednika można samodzielnie sprawdzić oferty pracy Katowice i otrzymać bezpośrednie zatrudnienie od firmy. Taka umowa jest bardziej stabilna i czesto lepiej płatna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 13-04-2023, 16:13
joanana joanana is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 244
Domyślnie

Jak ktoś szuka pracy, to też koniecznym jest opracowanie dobrego cv i listu motywacyjnego. Jeśli chodzi o list - https://www.poradnik-edukacyjny-karg...t-motywacyjny/ tu są świetne porady
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 19-04-2023, 17:44
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Przemyślane podejście do wyboru zawodu może mieć znaczący wpływ na sytuację finansową. Aby podejmować świadome decyzje, warto skorzystać z kalkulatora wynagrodzeń, by później się nie zdziwić. Na stronie https://fachpraca.pl/kalkulator-wyna...-brutto-netto/ widziałam kalkulator zarobków. Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, ile dokładnie zarabiają, co mnie dzisiaj nie dziwi. Co myślicie na ten temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 20-04-2023, 10:09
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 538
Domyślnie

Słyszeliście może o czymś takim jak rodos kosztorys ? Właśnie sama nie tak dawno natrafiłam na tą stronę i widzę, że dostępne jest tutaj bardzo ciekawe oprogramowanie, które faktycznie potrafi bardzo ułatwić pracę, więc może akurat to będzie dla was odpowiedni wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 20-04-2023, 20:25
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jeżeli jesteś lekarzem który chce brać udział w badaniach klinicznych i mieć swój wkład w rozwój medycyny to odwiedź clinicalbs.com Jest to sieć klinik które mają wpływ na rozwój farmakoterapii. Masz tam możliwość rozwoju jak i dają szansę pacjentom na nowe rodzaje leczeń.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 26-04-2023, 10:07
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 538
Domyślnie

Z tego co słyszałam to można sobie również ułatwić pracę dzięki https://cashdirector.com/ . Program jest bardzo rozbudowany i przede wszystkim ułatwia sprawy związane z finansami co jest również ważne
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.