kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 27-04-2022, 08:20
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 420
Domyślnie wzmocnienie wlosow

Szukam sprawdzonych sposobów i środków, które pomogą mi wzmocnić i odżywić wycieniowane włosy... Może któraś z was miała taki problem i podzieli się jak sobie z nim poradziła
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-04-2022, 08:42
serenka serenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 330
Domyślnie

A może jakieś specjalne odżywki lub olejki do włosów? U mnie się takie coś sprawdziło, może tutaj sobie poczytaj https://vitapil.pl/blog/cieniowane-w...ak-je-wzmocnic , będziesz wiedzieć jak dbać o cieniowane włosy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 24-05-2022, 13:03
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Szukając dobrej jakości w zakresie wyboru odpowiednich kosmetyków do włosów to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście także wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez moją ulubioną markę, czyli Davines gdzie będziecie mogli znaleźć na przykład OI All In One Milk https://davines.pl/produkt/oi-all-in-one-milk/ to wielofunkcyjne mleczko w formie spreju, które zmiękcza, rozplątuje włosy i kontroluje puszenie się. Ja osobiście z efektu jestem bardzo zadowolony
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-05-2022, 23:18
Tymoteusz1 Mężczyzna Tymoteusz1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 276
Domyślnie

Właśnie dlatego warto zawsze sięgać po jak najbardziej sprawdzone sposoby pielęgnacyjne. Mam wrażenie, że ludzie w ogóle nie orientują się w takich tematach. Na stronie https://drturowski.pl/pl/blog/anatomia-wlosa-w-pigulce/ dowiadywałem się więcej o anatomii włosa i uważam, że takie informacje mogłyby przyczynić się do poprawy jakości pielęgnacji. Co o tym sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 31-05-2022, 13:20
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 525
Domyślnie

Mi tez fajnie pomogl depot szampon 101 ktory normalizuje prace skory glowy i wspiera redukcje sebum, dzieki czemu wlosy nie sa takie przetluszczone
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 03-06-2022, 00:59
CarmillaLeFanu CarmillaLeFanu is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 245
Domyślnie

Na włosy to super jest Vitapil z biotyną, u mnie od dawna się sprawdza, co jakiś czas robie kurację, szczególnie jesienią i zimą, kiedy moje włosy są osłabione. Preparat w dobrej cenie kupuję online w aptece Miro https://aptekamirowska.pl/vitapil-z-...-tabletek.html Mają tam super zaopatrzenie i migiem wysyłają zamówiony towar.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 06-06-2022, 20:30
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 576
Domyślnie

Osobiście mam spore problemy z włosami, to znaczy nie mogę ich zapuścić, bo z czasem robią się słabe i końcówki się rozdwajają. A tak marzą mi się długie i gęste włosy. Nie wiem czy nie zdecyduję się na dopinki od https://violahairextensions.pl/ , co mi bardzo przyjaciółka poleca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 10-06-2022, 15:37
egrady's Avatar
egrady egrady is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2022
Posty: 1
Domyślnie

Łuszczyca powoduje, że skóra głowy staje się wrażliwa, sucha i nadmiernie łuszcząca. Na skutek silnego przesuszenia może nawet pękać. Chorym często też dokucza uczucie swędzenia lub pieczenia. Używanie nieodpowiednich kosmetyków może jeszcze zaostrzyć te wszystkie objawy.


_________________________
Psorisel – szampon i dermokosmetyki do skóry z łuszczycą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 13-06-2022, 14:31
fernando.koss's Avatar
fernando.koss fernando.koss is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2022
Posty: 4
Domyślnie

Zastanawiam się nad odpowiednią odżywek na końcówki włosów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 30-06-2022, 00:41
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 493
Domyślnie

W salonie fryzjerskim widziałam Zabieg Lifting Capilar kosmetykami Inoar i zastanawiam się nad nim, ale chętnie poznam opinie. Z tego, co udało mi się dowiedzieć, to po tym zabiegu włosy mają byś lśniące i gładkie. To dla mnie byłby idealny efekt. Czy w Waszym mieście też wykonuje się takie zabiegi?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:43.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.