kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #181  
Stary 08-03-2022, 12:16
Ewelaa213 Ewelaa213 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 71
Domyślnie

Jak dla mnie najważniejszą rzeczą jest zakup odpowiednich krzeseł i ja wam polecam krzesło rehabilitacyjne do komputera Ja sama takiego używam i jest dla mnie najlepszy. Jest on robiony idealnie pod was więc macie pewność że wszytsko będzie z nim tak jak trzeba. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #183  
Stary 02-04-2022, 06:15
Boguta Lepa Boguta Lepa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 524
Domyślnie

Polecam zakupic ups armac warto dbac o prace i w razie awarii miec czas na zapisanie pracy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #184  
Stary 26-04-2022, 00:13
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 351
Domyślnie

Jak już rozmawiamy o urządzaniu biura, to wiecie jakie mogą być zagrożenia pracy przy komputerze? Ostatnio na stronie tego portalu ergotest.pl przeczytałam wiele ciekawych rzeczy na ten temat, więc jeżeli również jesteście tym zainteresowani, to koniecznie sobie tam zerknijcie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #185  
Stary 02-05-2022, 20:58
Leona Kanc Leona Kanc is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 283
Domyślnie

Ja ostatnio zakupiłem pare ups firmy armac do biura zeby zabezpieczyc prace moich pracownikow. bardzo polecam super ups
Odpowiedź z Cytowaniem
  #186  
Stary 03-05-2022, 10:28
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Żeby stworzyć dobre biuro dla pracowników musiałam mieć dokładny projekt tego, co chcę osiągnąć. Zastosowałam dużo takich klasycznych rozwiązań, ale też i nowoczesnych dodatków takich jak kontrole dostępu do drzwi https://drzwiwroc.net.pl/kontrola-do...ach-szklanych/. Bardzo dobrze wpłynęło to na jakość i estetykę biura.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #187  
Stary 24-07-2022, 15:26
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 549
Domyślnie

Pewnie wiele osób z was używa papieru kancelaryjnego, dlatego śmiało mogę polecić wam https://neopak.pl/cms/czym-jest-papier-kancelaryjny . Tutaj dostępnych jest bardzo wiele informacji na jego temat, ogólnie blog jest mega wartościowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #188  
Stary 17-08-2022, 13:30
litzy.shields's Avatar
litzy.shields litzy.shields is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 1
Domyślnie

Na rynku dostępnych jest wiele różnorodnych modeli biurek, które posiadają mniej lub bardziej rozbudowane funkcje. Zastanawiając się nad zakupem biurka elektrycznego, trzeba wziąć pod uwagę kilka czynników, które mogą mieć wpływ na decyzję o zakupie konkretnego modelu biurka.


________________________
stelaż do biurka regulowany
Odpowiedź z Cytowaniem
  #189  
Stary 07-09-2022, 17:56
InaKa InaKa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 212
Domyślnie

Każde biuro musi być urządzone ergonomicznie, a teraz nawet małą przestrzeń można funkcjonalnie zaaranżować. W biurze przyda się taki uchwyt https://alstor.pl/produkty/uchwyty-ergotron/ . W ten sposób będzie miejsce nawet na niewielkim biurku. Ułatwi to też pracę, bo monitor można ustawiać tak, jak chcemy. Producent ma na koncie wiele patentów, a na niektóre urządzenia jest 15-letnia gwarancja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #190  
Stary 07-09-2022, 19:19
Daniel91 Mężczyzna Daniel91 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 1
Domyślnie

Myślę że wasze uwagi w tym temacie są bardzo ciekawe
__________________
części do maszyn budowlanych
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:56.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.