kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 22-08-2013, 09:09
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie Zakup domu

Myślicie, że lepiej jest kupić dom czy wybudować nowy? Jeżeli kupić to w którym mieście zrobić to najlepiej ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-08-2013, 17:46
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

Nie chciałoby mi się bawić w budowanie domu. Jestem na to chyba zbyt niecierpliwa. Przymierzam się do kupienia domu w okolicach Bydgoszczy http://www.meritum-nieruchomosci.pl/domy,na-sprzedaz
Ofert jest dużo, więc myślę, że można ostro negocjować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-09-2013, 19:16
ewik ewik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 11
Domyślnie

Jestem zwolenniczką budowy domu - wszystko robisz tak jak zechcesz, wiesz jakie materiały zostały użyte do budowy - jednym słowem masz pełną kontrolę nad domem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-10-2013, 14:43
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Tak, jak budujesz dom, to można robić wszystko po swojemu, ale z drugiej strony cały proces trwa dłużej i jest bardziej kosztowny, musisz kupić działkę budowlaną, wybudować dom, wykończyć go, walczyć z administracją i papierkową robotą... Przy kupnie gotowego domu trzeba po prostu zrobić często generalny remont, rozkład pomieszczeń może wtedy nie jest po naszej myśli, ale wnętrza można urządzić w zgodzie z własnym gustem. Podsumowując: wszystko zależy od ilości gotówki i czasu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 04-11-2013, 09:52
mariolka3 mariolka3 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 1
Domyślnie Za mieszkaniem z rynku pierwotnego

Cześć kobietki,
powiem Wam, że moim jestem super wygodną osobą i uważam, że łatwiej jest znaleźć mieszkanie/dom na rynku pierwotnym, niż budować coś na własną rękę. Tyle z tym zachodu... papierki, nie papierki, stresy.. a tak odbierasz od dewelopera gotowy nowy obiekt i nie musisz sie niczym przejmować Oczywiście, wiadomo, że najlepiej jest znaleźć jakąś baze z nowymi inwestycjami ja np. polecam stronke http://rynekpierwotny.com/
Należy jednak pamiętać, że każde przyszłe lokum dobrze jest obejrzeć z kimś kto się zna na budwnictwie, ażeby mógł swierdzić, czy budowa danej inwestycji zostałą wykonana poprawnie i czy za rok nasze wymarzone lokum nie będzie do kompletnego remontu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 04-11-2013, 10:15
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Zdecydowanie budować. Wtedy masz poczucie, że dom od początku do końca jest taki, jak sobie wymarzyłaś.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 11-12-2013, 08:48
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie

Myślę, że kupić. Już kiedyś przeprowadzałam remont. Niekończące się wydatki i stres spowodowały, że byłam kłębkiem nerwów. Powiedziałam sobie - nigdy więcej. Tutaj możesz sobie zrobić symulację kosztów potencjalnego kredytu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 11-12-2013, 08:53
oborek Mężczyzna oborek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2013
Posty: 3
Domyślnie

Zdecydowanie lepiej wynająć/kupić, no chyba że masz duże wymagania to wtdy naturalnie trzeba wybudować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 13-12-2013, 14:35
Marta36 Marta36 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2013
Posty: 3
Domyślnie

Jeśli potrzebujesz kredytu na wymarzony dom lub mieszkanie wejdź na http://www.zestawfinansowy.pl/kredyty-hipoteczne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 18-03-2014, 08:12
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Budowa na pewno wyjdzie drożej, ale wtedy możesz wszystko sama zaplanować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.