kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #431  
Stary 29-06-2018, 13:45
samssa samssa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 7
Domyślnie

Mam nadzieję kiedyś mieć swój dom na własność, bo mam dość życia w mieszkaniu. Ciągły hałas przez sąsiadów, wrażenie, że ktoś mi się włamuje, jak przechodzi pod drzwiami, brak pełnej swobody... No ale muszę się jeszcze przemęczyć parę lat. Z drugiej strony, nie chciałabym mieć domu z ogrodem, bo nie mam cierpliwości do roślin, poza tym mam reakcje alergiczne na niektóre pyłki i dla bezpieczeństwa wolałabym niczego nie sadzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #432  
Stary 02-07-2018, 09:20
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Szczerze mówiąc to sama własnie się zastanawiam co wybrać, ale chyba skłaniam się ku nowemu mieszkaniu. Bardzo podobają mi sie realizacje tego dewelopera http://orion.lublin.pl i wydaje mi się, że na jedno z mieszkań na osiedlu, które wybudowali się zdecyduję. Co wy o tym sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #433  
Stary 02-07-2018, 10:52
nataliakozera nataliakozera is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 5
Domyślnie

Dużo też zależy od budżetu i własnych preferencji. Dlatego będzie najlepiej jeśli to wy o tym zdecydujecie. Wiadomo, że w domu mieszka się wygodniej, większy metraż i własny ogród. Jednak też wiąże się to z większą ilością obowiązków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #434  
Stary 06-07-2018, 12:56
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Mnie się wydaje, że najlepiej jest się wybudować. Sama planuje zgłosić się do https://www.domywstylu.pl , żeby zaprojektowali dla mnie dom. Bo mam fajną koncepcję, a słyszałam że ta firma wykonuje również indywidualne projekty. Stwierdziłam, że o wiele bardziej opłacalne będzie dla mnie wybudować się jak kupić mieszkanie. W dodatku tutaj będę miała pełen luz, a przykładowo w bloku- nigdy nie wiadomo na jakich trafię sąsiadów .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #435  
Stary 20-07-2018, 10:28
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Mieszkanie ma więcej zalet i nie wymaga wielkich nakładów pracy potem przy użytkowaniu, poza tym jest tańsze przy zakupie, a jak wybierzesz jedno z osiedli Atala to masz możliwość zakupu mieszkania z wykończeniem pod klucz a to bardzo wygodne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #436  
Stary 20-07-2018, 15:03
najna najna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 4
Domyślnie

Myślę że to zależy od okoliczności, stanu majątkowego i wielu innych, ciężko to tak jednoznacznie porównać.
Ja podczas studiów, pierwszych prac wolę gdzieś w centrum miasta mieć mieszkanie, ale później kiedy już się ustatkuję wolałabym dom, wiecej miejsca, nie ma nikogo po bokach ani nic
Odpowiedź z Cytowaniem
  #437  
Stary 28-07-2018, 10:26
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

My zdecydowaliśmy się na dom. Kupilismy duża nieruchomość pod miastem, a w przeprowadzce pomogła nam firma transportowa Wiki. Bez nich byśmy sobie nie poradzili ze wszystkim.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #438  
Stary 29-07-2018, 22:19
kabix179 kabix179 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 70
Domyślnie

Zdecydowanie polecam zakup domu. To lepsza i trwalsza inwestycja. Dodatkowo jest to perspektywiczna opcja, jeżeli planujemy powiększenie rodziny. Na dom może także przysługiwać nam korzystny kredyt preferencyjny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #439  
Stary 31-07-2018, 13:39
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Ja zdecydowałam się na dom i teraz kończymy wykonywanie ogrodu w którym będziemy mogli spędzić spokojny czas z rodzinką.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #440  
Stary 07-08-2018, 07:03
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Chciałabym mieć dom, ale zwyczajnie mnie na to nie stać. Co prawda domy mają z reguły nizszą cene za m2, ale są większe i przeciez nie kupie sobie lub nie wybuduje domu o powierzchni 60m2, bo moim zdaniem nie miałoby to zadnego sensu. Poza tym koszty utrzymania domu są dużo wyższe od kosztów utrzymania mieszkania. Obecnie nie stac mnie ani na kupno domu ani na kupno mieszkania i szukam fajnego mieszkania na wynajem. Wstępnie zdecydowałam się na mieszkanie znajdujące się pod tym linkiem http://www.russjan.com/wynajem-gdansk,181,pl.html . Jak Wam się podoba?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.