kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-10-2017, 16:56
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie trener personalny

Według mnie, odchudzanie należy zacząć razem z pomocą dietetyka i trenera personalnego. Dzięki temu już od początku mamy wsparcie osoby doświadczonej, która poprowadzi nas odpowiednią drogą. Możesz poszukać kogoś w swojej okolicy lub kogoś kto prowadzi zajęcia online. Możesz też zobaczyć jak Ci trenerzy http://bodyhero.pl/kontakt/ pomogli już swoim podopiecznym. Pomoc takich ludzi jest świetnym pomysłem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-10-2017, 06:07
mariczka Mężczyzna mariczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 9
Domyślnie

Jak dla mnie to korzystanie z trenera personalnego to kompletne marnowanie pieniędzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-10-2017, 14:45
senior10 Mężczyzna senior10 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 4
Domyślnie

jak dla mnie to korzystanie z uslug trenera personalnego jest strata kasy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-10-2017, 07:51
Tymcia Tymcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 334
Domyślnie

Wszystko zależy jaką kto ma wiedzę, na temat poprawności wykonywania ćwiczeń i jak dużą motywację. Ja nie mam ani za bardzo jednego ani drugiego, więc zdecydowanie wolę, żeby zajął się mną specjalista - http://wswietnejformie.pl/trening-personalny/, który dobierze ćwiczenia do moich potrzeb, zadba o to, bym je poprawnie wykonywała, a dodatkowo jeszcze zmotywuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-07-2018, 08:41
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 330
Domyślnie

Ja na własnej skórze przekonałam się o tym, że treningi z trenerem personalnym przynoszą dużo szybciej efekty, niż takie wykonywane samodzielnie. Wcześniej ćwiczyłam dużo w domu i na siłowni, jednak poza utrzymywaniem prawidłowej masy ciała nie widziałam większych efektów. Dopiero, kiedy skorzystałam z pomocy Angeliki Parzyńskiej, która poinstruowała mnie, jak powinnam ćwiczyć i jakie partie mięśni powinny być zaangażowane najbardziej, udało mi się wyrzeźbić ciało. Na stronie http://angelikaparzynska.pl/ znajdziecie dane kontaktowe do tej trenerki, jeśli też mielibyście ochotę skorzystać z jej pomocy Ja w każdym razie polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 10-07-2018, 08:00
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Oj wszystko zalezy ile mamy czasu. Na przykład dla mnie idealnym wyjściem było zamówienie cateringu dietetycznego czyli w moim przypadku http://zdrowysmak.pl/diety_odchudzajace,13.html i wybrałam dietę dla osób z nadwagą i też schudłam dzięki niemu, ogólnie duzo pracowałam i nie miałam czasu na przygotowanie posiłku a tu spoko, wszystko było przygotowane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 11-07-2018, 14:04
natkowalik natkowalik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 5
Domyślnie

Jeśli ktoś nie umiem poprawnie wykonywać ćwiczeń, a o siebie zadbać to nie widzę w tym nic złego. Sama szukam motywacji, żeby zacząć ćwiczyć z trenerem personalnym, ale mam wrażenie, że nigdy nie mam czasu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 20-07-2018, 18:34
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 939
Domyślnie

a nie lepiej od razu trening z odpowiednio dopasowana dieta? taka opcje oferuje wlasnie moj dietetyk Michał Wrzosek - https://michalwrzosek.pl/konsultacje...tyczne-online/ - wedlug mnie super opcja, dostalam rozpisana diete, treningi, suplementacje i wszystko idzie idealnie do przodu, a jak mam jakies pytania to zawsze smialo moge pisac.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 22-07-2018, 21:48
TrojeOczu TrojeOczu is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 4
Domyślnie

dobry trener to skarb
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 23-10-2018, 10:21
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

Moim zdaniem jedyną dobrą opcją jest trener indywidualny. Warszawa jest dużym miastem i czasami trudno jest z gąszczu wyłowić prawdziwą perełkę, dlatego wklejam Wam swojego Alberta <3 nie dość, że zna się na robocie, to jest jeszcze świetnym facetem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.