kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-05-2015, 08:59
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie Zabiegi modelujące sylwetkę - jakie?

Jakie zabiegi modelujące sylwetkę są najlepsze teraz, jeszcze przed wakacjami?
Czy po którymś z nich będzie widać jakieś efekty?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-05-2015, 14:45
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie

Myślę, że jeśli wybierzesz jakiś szczególnie intensywny zabieg i powtórzysz go chociaż kilka razy w ciągu miesiąca, to z powodzeniem możesz liczyć na pierwsze widoczne efekty po tym czasie.
Zobacz sobie tutaj: http://estiyoclinique.pl/ co w ogóle oferują gabinety kosmetyczne.
Moim zdaniem dobrze byłoby wybrać się do nich i po prostu poprosić o radę - które zabiegi są najlepsze typowo dla nas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-08-2015, 11:57
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

A co myślicie o tym, że poprawić sylwetkę poprzez powiększanie piersi w clinicforyou.com/pl? Mój biust jest bardzo mały i jest to dla mnie pewnie problem, dlatego od jakiegoś czasu zastanawiam się nad takim zabiegiem. Koleżanka wykonywała go w tym gabinecie i efekt jest bardzo naturalny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 08-10-2015, 19:16
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Moim zdaniem jeśli jest to dla Ciebie duży problem, to powinnaś wybrać się na taki zabieg. Wiele kobiet podejmuje decyzję powiększenia piersi i tego nie żałuje. Zaczynają siebie kochać, a wtedy łatwiej jest im realizować się i być szczęśliwym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 31-10-2015, 16:20
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Jak zabiegi poprawiające sylwetkę to chyba głównie liposukcja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-02-2016, 21:10
irenka21 irenka21 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 10
Domyślnie

Endermologia świetnie modeluje ciało, redukuje cellulitu, wygładza rozstęp i ujędrnia skórę, czyli wszystko czego mi trzeba w jednym. Wykonuje się serię zabiegów w zależności od tego na jakie efekty liczymy, ale warto spróbować, bo już po pierwszym widziałam efekt super ujędrnienia, a po kilku następnych cellulit się rozpłynął, a raczej zassało go próżniowo, bo to właśnie tylko masaż próżniowy - nic inwazyjnego, więc dla każdego do wykonania. Można zobaczyć na stronce mają pełen opis zabiegu http://instytut-urody.com/endermologia.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-03-2016, 13:58
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

a masaż taki robiony w domu może pomóc w wyszczuplaniu sylwetki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 18-03-2016, 21:04
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

podobno masaż bańkami pomaga pozbyć się cellulitu ale czy wyszczupla to nie wiem. Najlepsze na wyszczuplenie są regularne ćwiczenia jeśli jednak chcesz chodzić na masaż to myślę, że warto wybrać się do tajskiespa.pl - http://www.tajskiespa.pl/ Mają w ofercie sporo masaży

Ostatnio edytowane przez boguska : 22-03-2016 o 15:35.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-03-2016, 19:25
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie

Co do wpływu masażu na sylwetkę, to wydaje mi się, że czemu nie - na pewno poprawi kondycję skóry, i krążenie, a to też ma znaczenie dla zdrowia ciała.
Ale sam w sobie nie odchudzi
Jak sobie sprawisz dobre olejki do masażu jak z http://www.juventas.pl/kosmetyki/ole...n-1000ml-1052/ - dla przykładu, to będą one miały przełożenie na kondycję skóry, ale jeśli liczysz że będziesz jeść burgery, cukier tonami i schudniesz od masowania, to szanse zerowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 31-03-2016, 09:17
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

Cytat:
Napisał eliza104
A co myślicie o tym, że poprawić sylwetkę poprzez ]powiększanie piersi ?

Mój biust jest bardzo mały i jest to dla mnie pewnie problem, dlatego od jakiegoś czasu zastanawiam się nad takim zabiegiem...

Wydaje mi się, ze to jest bardzo indywidualna decyzja.
Jeśli czujesz, ze to pomoże Ci się czuć lepiej i miec więcej pewności siebie, mniej nerwów, to czemu nie?
Sprawdź też zabiegi powiększanie piersi w http://art-med.com.pl/pl/zabiegi/piersi/powikszenie/ - renomowana , prywatna klinika.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.