kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-10-2021, 19:44
karinos83 karinos83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 207
Domyślnie Dobry mecenas Trójmiasto

Hej, mam dziś do Was pytanie o sprawy rodzinne. Niedługo mam pierwszą rozprawę rozwodową w sądzie i będę walczyć o wyłączną opiekę nad dziećmi. Ojciec dziecka od dawna nie jest obecny w życiu dzieci - niby oficjalnie jest, ale nie zajmuje się nimi nawet w minimalnym stopniu. Dużo więcej zarabia ode mnie i boję się, że to będzie miało znaczny wpływ na decyzję sądu. Rozważam zatrudnienie kogoś z wiedzą do pomocy. Widziałam, że mecenas Michał Mindykowski z Gdańska może się tym zająć. Ktoś korzystał z jego pomocy? Może macie swoje doświadczenia w tym temacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 21-10-2021, 14:00
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 735
Domyślnie

Polecam go. Serio, była u kilku mecenasów, zdecydowałam się na niego i to był strzał w 10. Sprawa nie była prosta, bo mój ex nie wyrażał zgody na rozwód. Ale mecenas Mindykowski tak wszystko ogarnął, że sprawa przebiegła w ekspresowym tempie i dokładnie w taki sposób, jak oczekiwałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-10-2021, 18:16
rozalka99 rozalka99 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 257
Domyślnie

Potwierdzam, jeśli chodzi o mecenasa Mindykowskiego, to ma ogromne doświadczenie w sprawa rodzinnych. Sama korzystałam, więc wiem, że jest skuteczny. Mi pomógł nie tylko przy rozwodzie, ale też przy alimentach. Jestem bardzo zadowolona, bo ostatecznie wszystko poszło po mojej myśli. Nie czekaj, zadzwoń do niego, na pewno pomoże.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-10-2021, 17:27
karinos83 karinos83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 207
Domyślnie

Dzięki za info, ale możecie powiedzieć coś więcej na temat trudnych rozwodów i współpracy z mecenasem Mindykowskim? Byłam u kilku mecenasów, ale żaden mi nie przypadł do gustu. Mecenas Mindykowski to moja ostatnia deska ratunku, a zrobię wszystko, żeby dzieci zostały przy mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-10-2021, 17:47
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 735
Domyślnie

Współpraca jest bardzo konkretna, bo mecenas Mindykowski dokładnie Ci mówi, jakie dokumenty przygotować, co będzie potrzebne i na jakie kwestie patrzy sąd. Nie martw się, na pewno Twoja sprawa też pozytywnie się zakończy i będziesz miała z głowy byłego męża. Dzieci też nie będzie niepokoił.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 21-12-2021, 16:19
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 592
Domyślnie

Prawnik zwykle jest bardzo potrzebny podczas rozwodu bo rzadko się zdarza żeby obie strony chciały się rozstać pokojowo. Ja miałam świetnego adwokata Łukasza Węgłowskiego, który pomógł też wywalczyć wysokie alimenty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 02-01-2022, 14:22
Tyśka Tyśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 145
Domyślnie

Nie Trój miasto, a Łódź, ja sobie bardzo chwale ich podejście ich zaangażowanie i chęć działania pod każdym względem. Cieszy mnie to gdy mogę współpracować z kancelarią Sobczak Maciejewska Zając. Można wcześniej tam zadzwonić i dowiedzieć się czy mają czas na przyjęcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.