kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-02-2020, 14:01
dolar11 Mężczyzna dolar11 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 68
Domyślnie Rozwód

Poszukiwany jest dobry prawnik wadowice, ktory pomoze mi w sprawie rozwodowej. Znalazłem, www.kancelarialis.pl czy ktos moze korzystał z ich usług, polecacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-11-2020, 18:15
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

ja wlasnie szukam porzadnego prawnika...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 24-11-2020, 18:18
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

sprobuj skontaktowac sie z mecenasem Weglowskim Email lukasz@weglowski.com.pl -zostawie Ci maila bo akurat sama tak sie kontaktowalam z panem mecenasem. Swietny specjalista, naprawde zna sie na rzeczy ale tez bardzo rozsadnie podchodzi do tematow i ma mega opanowanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-11-2020, 12:31
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Jak Łódź, to polecam Kancelarię Sobczak Maciejewską Zając. W kwestii rozwodów, alimentów i nie tylko są bardzo doświadczone i pokazują jak na wiele sposobów można rozwiązać problem. Ja skorzystałam z porady i nie żałuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-12-2020, 17:53
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 936
Domyślnie

Wtam,zalezy mi na tym,aby skorzystac z porady prawnej. Przygotowuje sie do rozwodu. https://www.radcawysocki.pl/dla-klie...ndywidualnych/ Co o tym sądzicie ? Prosze o wasze opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 07-12-2020, 08:44
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Niestety rozwód dla nikogo nie jest miłym przeżyciem. Dlatego też moim zdaniem bezwzględnie warto sięgnąć tutaj po pomoc prawnika, takiego jak chociażby ten adwokat w Krakowie http://www.migas-adwokat.pl , który to potrafi w odpowiednio delikatny sposób podejść do sprawy, a jednocześnie posiada rozległą wiedzę, jak i duże doświadczenie nie tylko w związku z prawem rodzinnym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 08-12-2020, 16:31
anetaluty22 anetaluty22 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 18
Domyślnie

Rozwód niestety nie należy do najprzyjemniejszych czynności na świecie jednak czasem warto zakończyć coś co źle na nas wpływa i niszczy nam radość z życia. W takiej sytuacji potrzebny jest dobry adwokat lublin a reszta powinna się sama ułożyć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 08-12-2020, 19:12
Kazoo Kazoo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 202
Domyślnie

Szukaj dobrego prawnika z doświadczeniem w tych sprawach, bo inaczej może być krucho. Dodatkowo też zwróć uwagę, jak Ci się rozmawia z danym prawnikiem, bo rozwód to delikatny temat - ta pani adwokat jest genialna https://www.adwokat.skwarcz.pl/. Z pewnością Ci pomoże
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 09-12-2020, 17:02
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Wiem, że Pan Tomaszczyk z kancelarii JST zajmuje się rozwodami i cieszy się przy tym dobrymi opiniami. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że jest rzetelny,zaangażowany i widać, że doświadczony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-02-2021, 19:31
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 550
Domyślnie

Często jest tak, że niestety pomimo wielu prób i tak dochodzi do rozwodu. Ja jestem zdania, że bardzo dokłądnie o tym jak napisać pozew o sprawę rozwodową napisano w https://www.kobiecybialystok.pl/jak-...awe-rozwodowa/ i warto jest właśnie takie kwestie znać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.