kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-04-2020, 23:48
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie Szkoła Policealna Cosinus

Zastanawiam się nad wyborem jednego z kierunków w szkole policealnej Cosinus Łódź,jednak zanim podejmę ostateczną decyzję chciałabym poznać Wasze opinie i co sądzicie na ich temat oraz ogólnie sposób nauczania, warto?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 23-04-2020, 12:09
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

A ja zamiast szkoły policealnej wolę od razu iść na studia. Jak się tego od razu nie zrobi potem może być trudniej. Dowiedziałam się też o uczelni https://www.ssw-sopot.pl/studia-dofinansowane-z-ue/ , że jest możliwość dofinansowania studiów z UE. Studia są I i II stopnia, bardzo ciekawe kierunki. Ja myślę, o finansach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 24-04-2020, 10:32
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

A dlaczego akurat ta szkoła? Każda ma coś ciekawego do zaoferowania. Dobrym wyborem będzie także szkoła policealna lublin: https://www.kursor.edu.pl/studium-policealne/lublin/. Polecam poczytać więcej o kierunkach, które oferują.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 07-05-2020, 10:22
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

Osobiście uważam, że jednak mimo wszystko warto wybrać jakąś uczelnię i pójść chociażby na administracja publiczna studia . Sama bardzo chętnie złożyłabym dokumenty na ten kierunek, jednak mam wątpliwości, czy podjęcie nauki w wieku 36 lat ma jeszcze jakiś sens. Co o tym sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 08-05-2020, 16:50
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Mój syn idzie dopiero za rok matura a póxniej raczej studia a nie szkoła policealna. Chce na stronie https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-era Zamówić dla niegoi troche dodatkowych podręczników aby miał sie z czego uczyć do matury.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 13-05-2020, 19:59
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

W mojej opinii jeśli chodzi o szkołę policealną to akurat Cosinus zdecydowanie przygotował najlepsze kierunki jeśli chodzi o podejście do potrzeb uczniów, różnorodność zajęć i bardzo dobra organizacja. Bez problemów można przygotować się do egzaminu kwalifikacyjnego i oczywiście nawet teraz możecie składać dokumenty online na nowy semestr, aby skutecznie rozwijać się w konkretnym zawodzie np, Opiekun Medyczny, czy również Technik Masażysta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 27-05-2020, 19:58
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Podzielam opinię i uważam, że poza tym według mnie warto na każdym etapie uczyć się od prawdziwych specjalistów, którzy doskonale znają realia rynkowe i potrzeby klientów ponieważ dzięki temu dużo łatwiej będzie Wam wejść do zawodu i świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 03-06-2020, 13:10
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

Też jestem za Cosinus, jednak duże doświadczenie oraz gwarancja dobrego przygotowania do egzaminu i pracy dużo bardziej za mną przemawia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 04-06-2020, 07:30
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Te wszystkie szkoły policealne są takie same.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 08-06-2020, 16:26
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

To prawda w zakresie szkół policealnych Cosinus zdecydowanie wyróżnia się wśród konkurencji zarówno organizacją zajęć, do tego porządną kadrą nauczycieli którym zależy na przekazaniu wiedzy i konkretnych umiejętności oraz co najważniejsze bez kłopotów zdałam egzamin kwalifikacyjny dzięki czemu praktycznie w kilka tygodni znalazłam pracę, która daje mi mnóstwo energii i radości.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.