kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 25-08-2020, 19:16
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Również wiele dobrego o szkołach policealnych słyszalam, głównie o wrocławskim Cosinusie. Mam dwie koleżanki, które ukończyły higienistkę stomatologiczną i obie łatwo pracę w szkołach znalazły. Nauka też krótka bo dwa lata tylko i bezpłatna co jest ogromnym plusem. Myślę, że jak ktoś chce szybok zdobyć pracę to jest najlepsza opcja. Tutaj macie link do rekrutacji online - https://rekrutacja.cosinus.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 06-01-2021, 21:41
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Ja zdecydowałam się na wybór dobrej szkoły policealnej Cosinus na kierunku Opiekun Medyczny. Jeśli chcesz mieć szeroką możliwość wyboru to przygotowali naprawdę różne kierunki zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Po roku przystąpiłam do egzaminu kwalifikacyjnego i zdobyłam potrzebne kwalifikacje. Teraz pracuję w zawodzie (w ośrodku leczniczym) i nie mogę narzekać, bo zapewnili mi stałą pracę, dobre warunki i też mam możliwość dalszego rozwoju
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.