kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 20-09-2016, 11:56
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

Ja mam sokowirówke i jak robie sok to wrzucam do niej to na co mam ochotę Dzisiaj robie sok z marchwii, jabłek i brzoskwini
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 22-09-2016, 11:52
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

To ja z kolei korzystam z wyciskarki i robię soki z warzyw (buraków, marchewek, pietruszki).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 06-10-2016, 13:03
PaulinaD's Avatar
PaulinaD PaulinaD is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 42
Domyślnie

potrzebna jest wyciskarka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 30-09-2017, 18:45
Basia5 Basia5 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 89
Domyślnie

Zgadzam się, że lepsza jest wyciskarka. Ja mam sokowirówkę i planuje zakup wyciskarki. Oglądałam je na stronie: http://www.eldom.eu/kategoria/wyciskarki-wolnoobrotowe, ale nie do końca wiem, czym sie kierowć wbierając dany model?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 27-10-2017, 12:29
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

Najprościej będzie kupić wyciskarkę do soków, najlepiej taką wolnoobrotową, Wtedy zachowuje się maximum wartości owocu, nie traci witamin i enzymów. Rozejrzyj się za wyciskarkami Kuvings - https://zdroweimarkowe.pl/15-wyciskarki są naprawdę bardzo dobrej jakości, myślę, że warto zainwestować i wprowadzić trochę więcej zdrowia do codziennego menu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 29-10-2017, 11:49
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja postanowiłam przerzucić się na soki jednodniowe. Dużo ciekawych informacji na ich temat znalazłam tu http://nianio.com.pl/soki-jednodniowe-warto-je-pic/
To soki które są bogate witaminy i mikroelementy Zalecane przez dietetyków bo nie zawierają cukru czy słodziku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 31-10-2017, 10:30
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Zdecydowanie lepsza wyciskarka, otrzymywane soki są nieporównywalnie lepszej jakości odżywczej niż z sokowirówki lub kupne. Są też łatwiejsze w myciu, cichsze i wydajniejsze.. Gdyby tylko jeszcze sam się sok codziennie robił Sama jestem posiadaczką wolnoobrotowej wyciskarki firmy Muke i używam jej prawie codziennie. Jestem zadowolona z zakupu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 31-10-2017, 11:01
WhiteAngel WhiteAngel is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 2
Domyślnie

Nie ma to jak samej robić soki. Kupiłam już wyciskarkę. Ostatnio pojechałam 40 km pod Warszawę i kupiłam maliny, będzie soczek na zimę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 18-12-2017, 14:01
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Sporo na rynku jest wyciskarek do soków dlatego tak cięzko jest się zdecydowac która bedzie dla nas najlepsza. Sam fakt , ze się na nią zdecydowalismy jest już dobrym pomysłem bo soki z takiej wyciskarki są bardzo zdrowe. Chyba najlepiej jest zaufać jakiejś sprawdzonej firmie. Z tego co wiem to tutaj https://zdrowywycisk.com/wyciskarki-do-sokow/ , można dostać solidne wyciskarki do soków .Rodzinna firma przykłada wszelkich starań by ich wyciskarki służyły, przez wiele, wiele lat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 20-12-2017, 08:46
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Uwierz mi, ze oprócz soków warto robić inne wartościowe rzeczy, na przykłąd krewetki, ostatnio chciałam zrobić takie dobre jak w Hurry Up Shrimp i muszę powiedzieć, że lepiej zamówić jednak.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.