kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-08-2018, 00:44
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie Jak walczyć z bliznami pooperacyjnymi?

Jak w tytule - jak skutecznie walczyć z bliznami pooperacyjnymi? Jak się ich pozbyć?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-08-2018, 19:22
mayczak mayczak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 334
Domyślnie

Najrozsądniej, kupić odpowiednie kosmetyki, które sprawią, że blizna stanie się mniej widoczna. Jeśli nie chcesz zdecydować się na zabieg z użyciem lasera, czy też operację, warto zainwestować w plastry i maści silikonowe. Na https://wszystkoobliznach.pl/ można przeczytać o ich skuteczności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-09-2018, 19:37
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

mczay proponuję wybrać się do dobrego salonu kosmetycznego i tam zapytać o dobre rozwiązanie. Ja też chciałam się pozbyć kilku nieestetycznych blizn na szyi i okazało się, że karboksyterapia daje całkiem niezłe efekty. Ja wybrałam się na konsultację do wrocławskiego salonu coco-time http://www.coco-time.pl/zabiegi. Jeśli mieszkasz we Wrocławiu i okolicach to warto się tam wybrać - ogromne doświadczenie pracujących tam specjalistów i nowoczesny sprzęt potrafią zdziałać cuda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 09-07-2019, 22:04
abby abby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 110
Domyślnie

Na praktycznie każdy rodzaj blizn sprawdzą się plastry silikonowe, uciskają bliznę więc jest duo mniejsza szansa na jej przerost, skóra jest bardziej miękka, jaśniejsza i plaster też sprawia ze skóra jest nawilżona w tym miejcu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 10-07-2019, 06:13
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

A nie lepiej je zaakceptować? Sama mam blizny po zabiegach i jest ok.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 25-09-2019, 15:25
skowroneczek20 skowroneczek20 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 116
Domyślnie

Hej, jakie macie sposoby na pooperacyjne blizny ? Od operacji minęło już kilka miesięcy, a blizny pozostały. Niedługo wakacje, każdy chciałby wyglądać ładnie, więc muszę coś z tym zrobić. Myślicie, że blizny pooperacyjne można opalać?Wybieram się nad morzem, więc słońce nieuniknione. Spróbuję jeszcze żel Octenilin, może chociaż staną trochę mniej widoczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-09-2019, 08:36
Komarek44 Komarek44 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 19
Domyślnie

Ja po operacji wykonałam zabieg w klinice w warszawie nie ma śladu po bliznach Była to klinika https://klinikamiracki.pl/blizny/ Kilka zabiegów i ani śladu Polecam laser
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 28-10-2019, 21:52
Leia Leia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 19
Domyślnie

Niektórych blizn nie da się zaakceptować, bo są nieestetyczne. Można próbować się ich pozbyć w sposób inwazyjny i nieinwazyjny, należy tylko pamiętać, że skoro pierwsza blizna powstała to znaczy, że skóra nie ma zdolności do super regeneracji. Dobra alternatywą w takim przypadku jest zamaskowanie blizny poprzez wykonanie tatuażu. Polecam jednak sprawdzone studio link, które może pochwalić się tatuatorami- artystami. Wejdź w galerię i się przekonaj.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 05-11-2019, 13:34
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 526
Domyślnie

Nie no proszę Cię, tatuaż na bliznę? Ja nie wyobrażam sobie wykonania tatuażu. Tak naprawdę jeśli blizna jest "świeża" to można bardzo skutecznie zmniejszyć jej widoczność stosując krem na blizny. Bardzo dobrze sprawdza sie Octenicare. Można go kupić w każdej aptece. Oczywiście najważniejsze jest to, by stosować go regularnie - wtedy efekty widać bardzo szybko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 29-11-2019, 15:11
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Blizna pooperacyjna to nie tylko nieestetyczny wygląd skóry, to także ból, dyskomfort w funkcjonowaniu. Aby tego uniknąć należy w odpowiednim momencie się nią zająć. Terapia manualna może być bardzo pomocna w tej kwestii. Kursy z zakresu terapii blizn organizuje https://www.movuto.pl/kompleksowa-terapia-blizny . Warto zapisać się na takie szkolenie i zyskać nowe umiejętności.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.