kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 17-03-2018, 13:51
Miła1975 Miła1975 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 288
Domyślnie

Ja swoją wymarzoną łazienkę zaaranżuję przy pomocy moich wcześniejszych podróży. Byłam kiedyś z mężem w jednym hotelu, który pozwolił mi zobaczyć czym tak naprawdę jest kabina walk-in i tak mi się spodobała, że wpisaliśmy ją w przyszły projekt. Kolejna sprawa, kafelki wybrałam z innego hostelu z Karpacza. Może jeszcze troszkę zmienię ich odcień, jednak zainspirowałam się tamtejszym wnętrzem. Tylko nie wiem jeszcze co z armatura. Mąż wybrał elementy od tego producenta https://mo.design/marki-producenta/duravit/ , a ja jeszcze się waham. Czy podobają się Wam ich aranżacje?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 10-04-2018, 09:23
iwonka iwonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 141
Domyślnie

My projekt zrobiliśmy sami, łazienka wyszła naprawdę super Jeśli nie wiesz jak urządzić łazienkę poszukaj inspiracji w internecie. Na pewno coś znajdziesz, możesz też zatrudnić projektanta wnętrz. Warto też zobaczyć wyposażenie łazienek Mają wszystko co jest potrzebne do urządzenia łazienki w dobrych cenach. My chyba będziemy tam zamawiać cała armaturę łazienkową.

Ostatnio edytowane przez iwonka : 19-04-2018 o 14:43.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 11-07-2018, 00:35
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Ja również postawiłam na indywidualny projekt łazienki i jestem zadowolona Co do takich dodatków do takich wnętrz to polecam dobór lustra. Takie lustro odpowiednich rozmiarów mozna znalezc w tym sklepie https://aluramy.pl/lustra - taki dodatek a zarazem must have może optycznie powiększyć nawet najmniejsze pomieszczenie. Ja tam nie wyobrażam sobie łazienki bez lustra.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 13-07-2018, 10:01
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

Ja tez uważam że jeśli chodzi o łazienkę to wcale nie jest bniezbędny architekt. Można samemu fajnie ogranac temat, i o wiele taniej np lustra zamówić przez neta ( są znacznie tańsze niż te w stacjonarnych sklepach) np tutaj https://www.sklep.alejakwiatowa.pl/84-lustra tak samo z armaturą warto poszukać inspiracji a potem kupic ją na promocji w supermarketach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 27-08-2018, 21:56
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

My również nie tak dawno robiliśmy remont łazienki, ale fachowcy zwrócili nam również uwagę na hydroizolację szczególnie przy kabinie prysznicowej i dlatego postanowiliśmy tego nie pomijać. Wszystkie materiały do pełnej hydroizolacji kupiliśmy bezpośrednio na stronie producenta WaterBlock. Mogliśmy również liczyć na ich pomoc przy wyborze i terminową dostawę, także mogliśmy działać zgodnie z terminem wykorzystując WB Duo Flex
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 29-08-2018, 12:48
nany nany is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 15
Domyślnie

Planuję jeszcze przed świętami kupić nowe meble do łazienki. Jest ona średniej wielkości i nie wiem w jakim stylu najlepiej ja urządzić?

Ostatnio edytowane przez nany : 02-08-2019 o 09:47.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 31-08-2018, 22:03
Kwiatowa Kwiatowa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 55
Domyślnie

mnie ogólnie podoba się styl vintage i długo szukałam lustra vintage . Wam podoba się taki styl? Ja chce urządzić całe mieszkanie w tym klimacie.Osobiście jestem w nim zakochana.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 04-09-2018, 09:59
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Lustra 3d też są ładne, ale to chyba do większej łazienki niż moja Zmagam się z problemem małej powierzchni i zastanawiam się jak wszystko zmieścić, żeby było ładnie. O płytkach czytałam artykuł http://artvocado.pl/jakie-plytki-do-...ienki-w-bloku/ i może wspólnymi siłami znajdziemy odpowiednie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 04-09-2018, 10:06
Valbhack Valbhack is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 2
Domyślnie

Dzięki za polecenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 09-09-2018, 10:05
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 173
Domyślnie

Ja ostatnio miałam remont generalny swojej łazienki i jedno co mogę Wam polecić ze swojej strony to radio łazienkowe do zabudowy. Znalazłam taką opcję na stronie https://eissound.pl/ i w tym momencie mogę stwierdzić, że był to strzał w dziesiątkę. Najlepszy możliwy relaks w tym momencie dla mnie to kąpiel z ulubioną muzyką w tle. Szczerze polecam również tą firmę. Produkty mają naprawdę wysokiej jakości, a montaż również nie sprawia z nimi problemów
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.