kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 06-12-2021, 17:32
catherine.altenwerth's Avatar
catherine.altenwerth catherine.altenwerth is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 1
Domyślnie

Sylwetka nowego crossovera jest bardziej atletyczna i nowoczesna. Dzięki wydatnym nadkolom, nadaje mu bardziej wyrazistego i dynamicznego wyglądu. Po obu stronach powiększonej, chromowanej kraty wlotu powietrza umieszczono wąskie, zaawansowane technologicznie matrycowe reflektory full LED.


_______________________
nissan qashqai cena
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 06-12-2021, 23:00
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Myślę, że warto na spokojnie rozejrzeć się tutaj https://www.autocentrumlis.pl . Macie tam bowiem namiar na auto centrum, gdzie jest wiele różnych ciekawy aut do wyboru. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Propozycji jest naprawdę wiele. Uważam, że przede wszystkim należy stawiać na jakość oraz funkcjonalne rozwiązania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 07-12-2021, 10:02
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie

Jeśli planujecie jakiś wyjazd z rodziną, czy po prostu potrzebujecie samochodu do załatwiania codziennych spraw, a wasz jest u mechanika, to super alternatywą jest wypożyczalnia samochodów Katowice Ja cenię sobie ich warunki, bo ceny nie są wygorowane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 09-12-2021, 08:22
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie

Zdecydowanie taki samochód powinien być duży, w końcu musi pomieścić rodzinę jak i ich bagaże. Warto do niego dokupić także kosmetyki https://showcarshine.pl/ dzięki którym czyszczenie samochodu będzie dużo lżejszym zajęciem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 09-12-2021, 13:18
manieczka manieczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 6
Domyślnie

Hmm, dla rodziny to chyba najlepszy będzie kombi: dość przestronny, a i dużo bagaży się w nim zmieści.

_______________________
auta-24.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 13-12-2021, 17:21
ucorkery's Avatar
ucorkery ucorkery is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 4
Domyślnie

Również wydaje mi się, że Ford to dobre rozwiązanie dla dużej rodziny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 15-12-2021, 17:37
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie

Samochód dla rodziny musi zapewniać bezpieczeństwo. Jeśli tego nie robi - nie jest dobrym wyborem. Mój wóz ostatnio szwankował. I tyle dobrze, że miałam namiar na wypożyczalnia samochodów Warszawa bo inaczej ciężko byłoby mi ogarnąć codzienne sprawy na mieście.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 28-12-2021, 13:41
angelinajos angelinajos is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 29
Domyślnie

KIA ma wiele funkcjonalnych samochodów rodzinnych. Polecam szczególnie model KIA Sportage, która jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Samochód na wskroś nowoczesny i wyróżniający się wyglądem. We wnętrzu jest dużo przestrzeni, bagażnik spory, a liczne systemy bezpieczeństwa pozwalają skupić się na jeździe. Jeżeli dysponujesz większym budżetem, może zainteresuje Cię KIA Sorento, tym autem co prawda jeździłem tylko raz, ale wywarło na mnie również bardzo dobre wrażenie. Jest 7-osobowe, więc idealnie nadaje się dla większych rodzin.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 25-01-2022, 15:36
patricia94's Avatar
patricia94 patricia94 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 1
Domyślnie

Jazda próbna daje nam wszystko to, czego nie znajdziemy w broszurze z podstawowymi informacjami producenta. Podczas testów mamy możliwość wyczucia auta, zbadania jego możliwości i osiągów, a zasiadając w fotelu kierowcy ocenimy poziom komfortu oferowanego przez dany samochód.


____________________
jazda próbna citroen
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 02-02-2022, 11:00
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

Jak myślisz o zakupie nowego samochodu, to sprawdź sobie markę VW. Moim zdaniem, mają świetne samochody, warte uwagi. Idealne dla rodziny Tutaj https://vw.centrumpoznan.pl macie namiar na dealera tej marki. Sama korzystałam z jego oferty i nie mam ządnego "ale".
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.