kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-12-2013, 11:28
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie Kredyt gotówkowy?

Niestety znalazłam się w trudnej sytuacji i zastanawiam się nad wzięciem kredytu hipotecznego. Przeglądam sobie jakie aktualnie propozycje kredytów mają różne banki:http://www.comperia.pl/kredyty Czy wiecie gdzie najbardziej opłaca się wziąć kredyt?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-12-2013, 22:19
basia82 basia82 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2013
Posty: 1
Domyślnie

Ja akurat bralam kredyt hipoteczny na firmę i także zastanawiałam się, który bank wybrać. Ale z doświadczenia już mogę powiedzieć, iż samodzielne przeglądanie i porównywanie ofert banków nie ma sensu. Tego jest po prostu za dużo, warunki są często skomplikowane, jest sporo dodatkowych opłat i trudno porównać rzetelnie poszczególne banki ze sobą. Lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z jakiegoś doradztwa. U mnie w firmie zdecydowalismy się na tę ofertę http://www.taxcare.pl/finansowanie/kredyt-hipoteczny dzięki czemu otrzymaliśmy zestawienie kilku najlepszych dla nas banków i doradca podpowiedział co jest najkorzystniejsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 24-01-2014, 13:02
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Nie lepiej znaleźć jakąś dodatkową pracę niż zaciągać kredyty i popadać w długi?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 04-02-2014, 13:14
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Dla mnie kredyt to tak zwana ostateczna ostateczność, zdecydowałabym się na to dopiero, gdyby się okazało, że naprawdę nie istnieje inna możliwość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-07-2014, 19:42
upadla upadla is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 2
Domyślnie

Zgadzam sie z katakata, juz raz na forum o tym pisalam!

Zanim weźmiesz.... 5 razy się zastanów. Ja niestety jestem na etapie upadlości konsumenckiej. Po prostu frank i namolność banków mnie zabiło.

Wszyscy tylko wrzeszczą bierz kredyt, stać Ciebie! Czy naprawdę dziewczyny nas stać?
Fakty o nas są następujące. Prywatne zadłużenie Polaków, dzieki nieodpowiedzialnej polityce kredytowej bankow wynosi... 871 miliardow

Prowadze teraz z www.antydlug.pl przeprowadzenie upadłość konsumenckiej. Wam natomiast radzę bardzo rozsądne przyglądanie się kto proponuje nam super pożyczkę (pamietajcie RRSO!!!) i czy nas stać!

Daj znac co w koncu zdecydowalas!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 21-10-2014, 08:42
EdytkaXX EdytkaXX is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 47
Domyślnie

To ja jaszcze znam ciekawą stronę, która nam się przydała, gdy szukaliśmy dobrego kredytu samochodowego. Zobaczcie tutaj na to właśnie zestawienie ofert. Dzięki temu nie traci się czasu na przeglądanie tych promocji na poszczególnej stronie każdego z banków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-10-2014, 12:02
Demetria2123 Demetria2123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 9
Red face

Przecież masz w internecie sporo porównywarek ofert kredytowych ze względu na wysokość kredytu i inne zmienne. Nie musisz wysilać się za mocno, by poszukać takich stronek i wybrać najlepszą dla Ciebie i nabardziej korzystną ofertę kredytu gotówkowego

Dla ciekawskich polecam tego bloga - http://ludwikarestauracyjnie.blox.pl/html. Na prawdę świetna robota.

Ostatnio edytowane przez Demetria2123 : 28-05-2015 o 12:13.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-11-2014, 20:21
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Polecam serwis finansierra.pl. Ja wprawdzie korzystałam z niego, jak rozglądałam się za nowym kontem bankowym ale widziałam, że są tam też porównane kredyty. Z tego co widziałam aktualizują dane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 27-05-2015, 19:43
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Ja póki co odpuszczam sobie starania o kredyt. Chcę najpierw przenieść konto do innego banku a potem będę myśleć o kredytach. Mój obecny bank co chwilę robi jakieś problemy i nie chcę nawet myśleć o pożyczaniu czegokolwiek u nich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 08-06-2015, 11:26
kamikka kamikka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 224
Domyślnie

Czy warto brać taki kredyt na zakup, bądź wynajem biura? Zastanawiam się nad takim biurowcem w Warszawie http://www.officemap.pl/search/list/?&city=warszawa . Jest to ładna okolica. Czego chcieć więcej?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:49.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.