kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 25-06-2019, 17:27
neverland neverland is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 423
Domyślnie

Rewelacyjnie działa Kebene. Ten lek to połączenie węgla aktywnego i symetykonu - działa szybko i jest o wiele skuteczniejszy niż sam węgiel.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 26-06-2019, 23:26
justa31 justa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 204
Domyślnie

Mnie w podróży biegunki przerażają, zaraz się zaczynają wakacyjne wyjazdy, moje dziecko to zanim powiem żeby nie jadło brudnymi rękami to już jest za późno a potem o biegunkę ni trudno, na pewno zabiorę ze sobą probiotyk flostrum, jakby coś się przydarzyło to zawsze to szybciej dojdzie do siebie i jeszcze wyjazd da się uratowąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 02-07-2019, 11:48
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 066
Domyślnie

Też mam często biegunkę - w szczególności na wakacjach za granicą. Wtedy najlepiej sprawdzają się te saszetki do rozpuszczania w wodzie https://www.e-zikoapteka.pl/smecta-10saszetek.html Zawsze staram się je mieć przy sobie Jak macie taki problem jak ja, to warto je kupić - chociazby na zapas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 21-07-2019, 10:04
aldonkaa aldonkaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 81
Domyślnie

Mnie w takich przypadkach to jeszcze nigdy nie zawiodła Intesta z maślanem sodu. Jeśli wiem że zjadłam coś co może mi zaszkodzić to obowiązkowo łykam ten środek i już nie muszę się o nic martwić, bo jednak co naturalny preparat to naturalny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 17-08-2019, 21:26
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Słyszałam, ze na biegunkę najlepszy jest węgiel oraz lekarstwo o nazwie smecta. Tutaj : https://ktomalek.pl/smecta-ulotka-ce...asz/ub-4780001 możecie poczytać na temat tej drugiej opcji. Pamiętam, że jako dziecko moja mama dała mi do wypicia tę zawiesinę - było to okropne w smaku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 27-08-2019, 15:36
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Na biegunke dobrze działa ta herbata ziołowa. Zobaczcie tu https://www.herbavis.pl/produkt/chanca-piedra Mówi sie o niej hamulec lub niszczyciel kamieni. Bo jej dzialanie to nie tylko zatrzymanie biegunki, ale dziala na inne problemy zdrowotne. Warto przeczytac informacje na ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 19-09-2019, 20:57
barbs barbs is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 114
Domyślnie

na biegunkę najskuteczniej według mnie dziaają probiotyki, szczegolne u dzieciaków warto podawać, bo nie powinno się samej biegunki u nich hamować. Zawsze moim dzieciom daję flostrum, łatwo dac bo to zaledwie kilka kropelek a przy biegunce to często cokolwiek im dać do jedzenia niestety
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 08-01-2020, 20:38
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 383
Domyślnie

nie tylko dzieci ale tez dorośli powinni brać probiotyki podczas biegunki. U mnie też w domowej apteczce jest flostrum bo działa bardzo skutecznie i ma dobrą cenę. Plus tez taki, że można go podawac zarówno dzieciom jak i dorosłym wiec mam jeden probiotyk dla całej rodziny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 24-01-2020, 18:02
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Według mnie trzeba zastosowac dobry probiotyk, który wspomoże mikroflorę jelitową. Dobrym jest Active Flora Baby , bo stosować może je i dziecko i dorosły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 28-01-2020, 21:26
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 419
Domyślnie

jesli czesto miewacie takie problemy to mysle, ze warto byloby sie wybrac do dobrego gastrologa, w Alfa Medica w Czestochowie polecam, sama sie tam leczylam, dokladnie przeprowadzony wywiad, bardzo powazne podejscie do tematu no i dzieki temu skuteczne leczenie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.