kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-05-2014, 12:57
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie Fundusze inwestycyjne

Cześć dziewczyny. Co sądzicie o tej formie inwestowania ? Zastanawiam się czy nie odłożyć pewnej sumki pieniędzy na taki fundusz.
W sumie oprocentowanie jest kuszące co widać na przykład tutaj:
http://www.comperia.pl/fundusze_inwestycyjne
Czy ktoś z Was posiada pieniążki na funduszu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-07-2014, 13:50
EdytkaXX EdytkaXX is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 47
Domyślnie

Jak patrzy się na naszą giełdę, to nie wiem czy to byłoby takie dobre rozwiązanie. Niestety u nas giełda albo spada albo ledwo idzie do przodu. Myślę już, że może warto się zastanowić nad publicznymi i prywatnymi obligacjami korporacyjnymi. Jeżeli ktoś się zna na tych sprawach, to naprawdę może nieźle zarobić. Jakoś wątpię, by można było w funduszach inwestycyjnych jakoś rozsądnie zarobić, a obligacje korporacyjne są coraz popularniejsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 07-01-2015, 10:10
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

A myślałaś też o obligacjach zerokuponowych, które też ludzie często wybierają? Nie wiem dokładnie jak to działa, bo dopiero zaznajamiam się z tematem, ale chętnie bym zainwestowała. Jeśli ktoś ma odrobinę wiedzy, to proszę o odpowiedź.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-01-2015, 23:14
planika planika is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 47
Domyślnie

Nie jestem do nich jeszcze przekonana, ale może w przyszłości
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-02-2016, 10:01
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Możesz sobie zerknąć także na tą stronę www.nntfi.pl/notowania , bo są na niej aktualne notowanie poszczególnych akcji funduszy inwestycyjnych. Jeśli chodzi o samo inwestowanie w tego typu produkty, to jestem jak najbardziej za, bo mimo większego ryzyka taka inwestycja może przynieść dużo większe zyski niż np. lokaty, czy rachunki oszczędnościowe. Sama planuje zakup funduszy inwestycyjnych, ale najpierw chcę poszerzyć swoją wiedzę, żeby wiedzieć, w które fundusze inwestować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-02-2016, 17:39
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja muszę w coś takiego zainwestować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 02-03-2016, 09:13
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

To jeśli masz to w planach, to koniecznie poczytaj o funduszach inwestycyjnych na tekstodajnia.pl. Myślę, że stamtąd dowiesz się wiele na ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-03-2016, 12:22
moore23 moore23 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 96
Domyślnie

Fundusze inwestycyjne to dobry pomysł ale musisz wziąć pod uwagę, że ma takim inwestowaniu możesz stracić. Polecam ci poczytać na stronie http://bphtfi.emyspot.com/ na temat funduszy inwestycyjnych. Większość zależy od sytuacji na giełdzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-10-2016, 10:19
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Niestety jest tak że trzeba wziąć sprawy we własne ręce dlatego też wiele osób decyduje się na fundusze inwestycyjne działające na zasadzie III filaru. Tak jak tutaj na stronie internetowej https://www.leggmason.pl/pl/aktualno...20wplat%202016 Gdzie możemy się dowiedzieć dokładnie jak to wszystko funkcjonuje. Gorąco polecam tego typu działania. Dajcie znać co o tym sądzicie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 24-03-2017, 15:23
ritabra ritabra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 486
Domyślnie

Fundusze inwestycyjne są okey jednak ja polecałabym pomyśleć też o czymś innym. Dużo pomysłów na inwestycje, ale także poradników znajdziesz u nich https://www.tms.pl/rynek/kursy-walut . Uważam, ze warto tam zajrzeć i skorzystać z wiedzy ekspertów
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:43.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.