kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-07-2021, 12:39
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie Dbanie o zwierzaka

Musisz bardzo dobrze zadbać o swojego psa by nie męczył się z kleszczami czy pchłami. Zastanawiałaś się może czynie kupić takiej obroży https://mojzdrowyfutrzak.elanco.com/...sto-dla-kotow/ TEraz jeszcze jak pies wiecej czasu spędza na zewnątrz to bardziej jest narażony na takie rzeczy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 23-07-2021, 20:23
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Mój piesek ma wszystko co najlepsze, traktujemy go jak członka rodziny, regularnie chodzimy do weterynarza. Naprawdę mam wrażenie, że jest w bardzo dobrych rękach i nikt nie zatroszczyłby się o niego lepiej jak my. A i zabawki kupujemy, polecam szczególnie zabawki na węch dla psa jak się zastanawiacie co kupić pupilowi. Nie tylko pomagają ćwiczyć ten tak ważny zmysł u psa ale i są ciekawą rozrywką dla zwierzaka. Mój pies w ten sposób pracuje też nad koncentracją, wiele czasu potrafi z takimi zabawkami spędzić i mu się wcale nie nudzą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-07-2021, 14:00
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://sklep.papugolandia.pl/produc...rma-dla-papug/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 18-08-2021, 13:20
Aligru Aligru is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 266
Domyślnie

Warto zastanowić się także nad zdrowiem psychicznym zwierzaków. Wiecie, jak one się potrafią stresować? Dla takiego psa zwykła burza może być drogą przez mękę. Można jednak temu zaradzić. Wystarczy stosować https://www.adaptil.com/pl - POMAGA!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 07-09-2021, 08:54
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 420
Domyślnie

A jaka karme podajecie swoim psom?? Nasz mial spore problemy jelitowe i weterynarz polecil karme z Psiego Bufetu, poniewaz jest w 100% naturalna, w skladzie ma tylko mieso i warzywa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 07-09-2021, 11:12
piotr477676 Mężczyzna piotr477676 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 55
Domyślnie

Ja mam psa i bardzo często korzystam z bardzo dobrej oferty https://zoorodeo.eu .Z tej oferty naprawdę korzysta bardzo dużo osób i to na pewno jest bardzo dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-10-2021, 19:58
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

U nas z kolei dobrze przyjęła się Bozita. Bez sztucznych zapychaczy w składzie. Nie posiada, soi, cukru czy antybiotyków no i całkiem przyjemnie pachnie no i chrupki mają odpowiednią wielkość więc dobrze się psiakowi gryzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-10-2021, 00:03
WeronikA9911 WeronikA9911 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 236
Domyślnie

Jakie macie sposoby na psie kupy? Ja kupiłam zestaw, który pomaga mi teraz na spacerze gdy pies chce się załatwić. Super sprawa, bo nie muszę się stresować, że coś mój pupil odwali w miejscu publicznym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-04-2022, 01:00
CarmillaLeFanu CarmillaLeFanu is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 245
Domyślnie

O ile mieszkacie w Ożarowie Mazowieckiem czy okolicy to podpowiem wam, że wart uwagi jest gabinet w centrum, przy ul. Strażackiej. My od dawna korzystamy z ich opieki nad naszymi zwierzakami i jesteśmy w pełni zadowoleni, dobrze się nimi zajmują, skutecznie leczą https://www.weterynarz-ozarow.pl/oferta/leczenie Co więcej w gabinecie oferują też porady behawioralne i żywieniowe, także jeśli wasze zwierzęta mają problemy tego rodzaju to w tym gabinecie na pewno pomogą wam je rozwiązać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-04-2022, 07:46
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

Ja mam pod opieką obecnie 2 świnki morskie, staram się o nie dbać jak najlepiej potrafię ostatnio musiałam nawet wybrać się z jedną z nich do weterynarza. Dobrze, ze mieszkam w Krakowie i mogłam na szybko pojechać do kliniki Arka na ulicy Chłopskiej 2A. Tu pracuje dr Sylwia Kuliś, która specjalizuje się w opiece nad małymi ssakami, zajęczakami czy gryzoniami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.