kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 20-05-2020, 11:12
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domyślnie

Zobacz, tu https://www.ekodrogeria.pl/152-balsamy masz duży wybór balsamów do ciała z problemami, są między innymi też na rozstępy, a tego Alphanova Sante sama używałam kiedy byłam w ciąży i mogę Ci z czystym sumieniem polecić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 04-11-2021, 12:18
mixiq mixiq is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 73
Domyślnie

polecam sprawdzić np. ⭐ catering ketogeniczny sopot Jestem na diecie keto i w końcu waga leci w dół
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 21-01-2022, 20:10
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Mnie wciągnęły ćwiczenia na siłowni, stały się moim sposobem na odreagowanie ciężkiego dnia no i na ciało działa świetnie. Polecam też kupić sobie śmieszne koszulki na siłownię, od razu lepiej się ćwiczy w wygodnym i unikalnym stroju.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 25-01-2023, 13:42
karioka karioka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 97
Domyślnie cellulit

M spory cellulit i nie mogłam się z nim w żaden sposób uporać. Domowe sposoby nie przynosiły efektów, kremy, żele, masowanie itp. Po zabiegach endermologii ruszyło się. Udało mi się pozbyć cellulitu i bardzo ujędrnić skórę. Na te zabiegi regularnie chodzę do salonu Mariposa w Warszawie https://endermologia-warszawa.pl/ Polecam bardzo. !!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 26-01-2023, 13:44
borbo borbo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 436
Domyślnie

Powiem wam, że im jestem starsza tym moja skóra jest bardziej kapryśna i chyba zainwestuje w końcu w jakieś porządne kosmetyki do skór problematycznych. Myślę nad produktami z Hermz - składy mają w porządku, działanie jak widać po recenzjach innych także Zobaczmy jak sobie poradzą. A wy miałyście już okazję używać?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.