kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-08-2014, 12:15
ksancia's Avatar
ksancia ksancia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Miasto: Poznań
Posty: 77
Domyślnie Kupowanie bielizny online

Czy któraś z Was ma doświadczenia związane z takimi zakupami? Dużo trzeba się namęczyć, znając swoje wymiary, żeby kupić sobie np. stanik przez "internety"?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-09-2014, 08:44
it's_ok it's_ok is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Posty: 88
Domyślnie

Jeśli jest to sklep internetowy lub nawet aukcja w internecie, najlepiej jest zadzwonić do obsługi, podać swoje wymiary i oczekiwania a oni z powodzeniem nam coś dobiorą. to chyba najlepszy sposób bo często to co prezentuje się dobrze na zdjęciach niekoniecznie jest odpowiednie dla naszej sylwetki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-09-2014, 23:39
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Ja kupowałam kiedyś majtki na Allegro, ale w ten sposób nie można zobaczyć jak umieszczone są w nich szwy...i często potem nabywamy obcierającą i niewygodną dla nas bieliznę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 04-11-2014, 21:47
limona89 limona89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 7
Domyślnie

Ja kupuję bez szwów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-10-2017, 00:26
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

W niektórych sklepach można kupić przepiękne stringi , które dodatkowo są nie tylko bardzo seksowne ale i wygodne. Ja osobiście chętniej wybieram je zamiast np. klasycznych fig.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 15-03-2018, 13:08
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Bardzo podoba mi się stanik balkonetka, ale ciężko znaleźć go w mojej miejscowości w jakimkolwiek sklepie. Szukam, szukam i nic. Kupię online, ale nie wiem, czy trafię z rozmiarem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 24-03-2018, 14:14
domidominika domidominika is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 47
Domyślnie

ja zawsze kupuje legginsy gatta przez internet są w korzystniejszej cenie niż w sklepie stacjonarnym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-11-2019, 21:30
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Trzeba się dobrze pomierzyć na pewno. Z biustonoszem może jest trudniej ale kupienie majtek to chwila moment. I wybór w sieci większy, zobaczcie tu na stringi https://www.olive.pl/bielizna/majteczki/stringi.html polubiłam dzięki sklepom w sieci ten model bielizny. Lokalnie nigdzie nie widziałam aż tylu modelu i takich gustownych. Do tego są naprawdę wygodne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-02-2020, 13:46
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

Ja akurat bardzo często zamawiam online i dla mnie to jest bardzo wygodne Jeden z fajniejszych sklepów to na pewno https://valetta.pl/collections/majtki Lubię jakość ich produktów i zawsze jestem zadowolona z tego co przyjdzie w paczce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 29-02-2020, 23:33
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

ja wlasnie ostatnio znalazłam taki sklep z bielizną 2 w 1 , chodzi o to że nie dość ,że komplet takiej bielizny wyszczupla i zwalcza cellulit to jeszcze świetnie prezentuje się na każdej sylwetce. Ten sklep http://orirose.pl/ ma wiele rozmiarów i krojów dlatego łatwiej będzie coś wybrać dla siebie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.