kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-05-2015, 19:31
Kubota76 Mężczyzna Kubota76 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 7
Domyślnie Ubezpieczenia to dramat

Kobietki Wszystkie tu obecne, ratunku. Czy któraś z was zna się na ubezpieczeniach i może podrzucić trochę informacji? Ostatnio teściowie kazali mi znaleźć porządne ubezpieczenie dla męża i dla mnie. Nie wiem co to znacz porządne ubezpieczenie, więc wstąpiłam do jednej firmy. Jak zaczęli mi opowiadać, a może ubezpieczenie z funduszem inwestycyjnym, a może ubezpieczenie niskiego wkładu, a może dla dziecka coś tam, a może ... już sama nie wiem co. Poradźcie co teraz w temacie ubezpieczeń warto mieć?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-05-2015, 22:23
jolka jolka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 15
Domyślnie

ale chodzi o ubezpieczenie na życie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 18-05-2015, 06:34
Demetria2123 Demetria2123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 9
Domyślnie

Hej spokojnie, dobrze Cię rozumiem ubezpieczenia to gąszcz dźungli tematycznej, ja bym jednak doradzała abyś na spokojnie udała się do znawców tematu, biuro ubezpieczeniowe i doradca to powinien być teraz twój kierunek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-05-2015, 15:11
MalinoweUsta MalinoweUsta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 6
Domyślnie

Zależy na co, ubezpieczenie dla Twojego męża to jak rozumiem na wypadek... wypadku, i tym podobne. Ubezpieczenie niskiego wkładu daje Ci tą możliwość, że jeśli przez jakiś czas, powiedzmy dziesięć lat lub więcej, w zależności od polisy, będziesz płacić składkę ubezpieczenia bez wypłaty z ubezpieczenia to składki, które wpłaciłaś zostaną Ci wypłacone lub coś takiego

Ostatnio edytowane przez MalinoweUsta : 26-05-2015 o 18:56.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-05-2015, 22:31
Alea0ndra1 Alea0ndra1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 6
Domyślnie

Zwykle, jak ktoś pracuje to w pracy jest wymóg ubezpieczenia i to jakoś przez firmę się załatwia. Myślę, że sporo osób nadal korzysta z takich tradycyjnych ubezpieczeń, w ich przypadku składka jest niższa, ale jeśli rezygnujesz z ubezpieczenia to nic z niego nie dostajesz. W ubezpieczeniu z funduszem inwestycyjnym możesz otrzymać jakąś część.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 26-05-2015, 12:34
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

A gdzie się najlepiej ubezpieczyć? PZU?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-06-2015, 10:38
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

Jeśli wyłącznie same szukacie ubezpieczenia to nie dziwię się,że jest Wam trudno. Czasami szary człowiek rzeczywiście ma problem aby połapać się z tymi wszystkimi ubezpieczeniami bo jest ich sporo. Można sobie jednak poradzić.

Odsyłam Was do strony, na której znajdziecie kontakt do doradcy: http://superpolisa.pl/ a także dobrą porównywarkę ubezpieczeń. Tak więc albo skorzystajcie z porównywarki albo po prostu skontaktujcie się z doradcą - niech on dobierze dla Was odpowiednie ubezpieczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 15-02-2016, 12:20
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

No nie uważam aby ubezpieczenie na życie było złym rozwiązaniem. Bo przecież w ten sposób zapewniamy jakieś zabezpieczenie sobie oraz swoim bliskim. Jeśli szukasz czego sprawdzonego to polecam https://www.allianz.pl/ubezpieczenia...zycie,155.html Mają bardzo dobre warunki ubezpieczeniowe. Polecam tam zajrzeć i zapoznać się z ich ofertą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 22-02-2016, 21:52
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Ja na Waszym miejscu skorzystałabym z porównywarki. Zawsze tak robię gdy szukam ubezpieczenia OC i AC. Dzisiaj odkryłam też, że w razie wypadku nie z mojej winy mogę skorzystać z http://auto-zastepcze.info/wynajem-z-oc-sprawcy/ Szkoda, że nie wiedziałam o tej możliwości wcześniej, nie męczyłabym się dojeżdżaniem do pracy pociągiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-03-2016, 11:52
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Miałam ten sam problem więc doskonale Cie rozumiem! Obiecywali złote góry, ubezpieczyłam się, a gdy doszło do wypadku to musiałam nieźle się nachodzić żeby w ogóle ich zainteresowało cokolwiek! Ostatecznie skorzystałam z usług http://www.mk-finanse.pl/oferta/odsz...wania-w-pracy/ i dopiero wtedy nagle przypomnieli sobie o tym, że powinni mi wypłacić odszkodowanie. Porażka!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.