kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 05-01-2017, 11:32
Róża_689 Róża_689 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 92
Domyślnie

Tak jak tu już wcześniej zostało wspomniane wszystko zależy od posiadanych środków. Jeśli masz ich dużo to warto kupić takie z salonu. Wiadomo, nowe to nie będzie się psuło. Choć oczywiście, nie twierdzę, że auto z drugiej ręki musi się od razu rozsypać. Należy tylko odpowiedzialnie podejść do zakupu. Przemyśleć dokładnie sprawę i przeanalizować wszystkie za i przeciw, a w tym może pomóc ci artykuł o tym jakie są najlepsze strony na których zamieszcza się ogłoszenia aut używanych na serwisie artvocado ,znajdziesz tam kilka cennych wskazówek dotyczących tego gdzie najlepiej zerknąć. A to na pewno ułatwi ci poszukiwania dobrego auta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 06-01-2017, 18:37
Dorota24 Dorota24 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 7
Domyślnie

Ja jednak zastanowiłabym się nad takim zakupem. W zasadzie to nie każde nowe auto z salonu musi być aż tak drogie. Wszystko zależy od tego, jakiej klasy jest to auto. Można kupić używany samochód i jeździć nim dłużej niż tym z salonu. Moje zdanie jest takie, że dobrej klasy auto warto kupić, ale będzie drogie. Jeśli jednak nie stać nas na większy wydatek, to lepiej używane, ale najlepiej dobrej marki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 17-01-2017, 22:20
Ciril Ciril is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 182
Domyślnie

Pewnie, że tak, jeśli tylko was na to stać, to taki nowy samochód to zupełnie inny klimat niż używany Polecam też przyciemniane szyby, a jak nie ma w ofercie to możecie je sobie zrobić w http://www.ghostcar.pl/oklejanie-samochodow-folia.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 18-01-2017, 11:30
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 526
Domyślnie

Moim zdaniem nie opłaca się kupować samochodu z salonu. Takie auto juz w momencie zakupu traci sporo na wartości. Lepiej kupić jakies 3-4 letnie za niższac cenę. Ja sie właśnie rozgladam za nowym samochodem - wpadł mi w oko Seat Toledo z 2014 r http://moto.gratka.pl/tresc/seat-tol...155d9089c,1?mg . Co sądzicie o tym ogłoszeniu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 24-03-2017, 20:20
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 383
Domyślnie

Jesli chodzi o nowe auto, to na pewno bym zalozyla w nim jakis system lokalizacji - nie ma co ryzykowac. W sieci natknalam sie na ten link: http://www.gannet.pl/aktualnosci/odnalezienia Firma Gannet Guard Systems S.A. oferuje podwojny system zabezpieczenia przed kradzieza - a mianowicie GPS+system lokalizacji radiowej. Sadze, ze warto sprobowac.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 25-03-2017, 17:45
Thyco Thyco is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 4
Domyślnie

Moim zdaniem takie samochody bardzo szybko tracą swoją wartość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 27-03-2017, 15:38
Thyco Thyco is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 4
Domyślnie

Jeśli chodzi o stłuczkę ja miałem bardzo podobny problem i zastanawiałem się czy wybrać działanie w pojedynkę czy jednak poprosić kogoś o pomoc. Znalazłem to: https://dajemyrade.pl/artykul/samodziel ... oc-sprawcy i zdecydowałem, że samemu to ja mało osiągnę. Skorzystałem z pomocy i wam też polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 28-03-2017, 12:15
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

moim zdaniem to się nie opłaca bo można kupić bardzo dobrze zachowany samochód za znacznie mniejsze pieniądze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 29-03-2017, 09:41
Kamilla's Avatar
Kamilla Kamilla is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 69
Domyślnie

Ja kupiłam używany, od pierwszego właściciela. Wyszło taniej, a samochód służy mi już ładnych kilka lat i nadal dobrze się trzyma. Naprawiany był raz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 31-03-2017, 12:19
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Auto z salonu

Przyłączam się do zdania Kamilii i poprzednich głosów. Auto prosto z salonu szybko traci na wartości. Ja kupiłam 6-letnią skodę od pierwszego właściciela, jeżdżę nią już cztery lata i nie narzekam. Wydaje mi się, że klucz leży w tym, żeby nieustannie dbać o auto, a wtedy nawet jak je sprzedamy, to nowy właściciel powinien być zadowolony. Przy okazji mam pytanie do koleżanek: co myślicie o dodatkowych ubezpieczeniach samochodowych, np. od uszkodzenia szyby? Ja jestem obecnie ubezpieczona w Mtu24 i od jakiegoś czasu namawiają mnie na coś takiego - http://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-ko...jne/auto-szyby. Brzmi fajnie, ale chciałabym poznać Wasze zdanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.