kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-12-2017, 10:45
natkawal76 natkawal76 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 34
Domyślnie Winda dla rodziców

Kiedyś nawet nie myślałam o takim czymś jak winda w domu, jednak pewnie większość z Wam ma problemy ze swoimi rodzicami na starość. Nie mogą swobodnie chodzić lub sprawia im to dość duży problem. Dlatego zdecydowałam się aby im pomóc i zmontować agencja celna radom. Popisałam do kilku firm i otrzymałam wycenę. Nie jest to tanie jednak na potrzeby domowe nie są one również tak skomplikowane jak w przypadku wind w szpitalach lub hotelach. Wybrałam jedną z firm i muszę powiedzieć, ze winda sprawuje się super. Od teraz rodzice mogą jak dawniej korzystać z domu zarówno jej dolnej jak i górnej część. Montaż przebiegł sprawnie, szybko i ekipa wiedziała co robi co było dla mnie najważniejszy żeby jak z niektórymi pseudo fachowcami nie musiałam się kłócić. Jeśli zastanawiacie się nad takim rozwiązaniem polecam. Pamiętajcie tylko ze do tego potrzeba ludzi z doświadczeniem a nie takich, którzy dają najtańszą ofertę na rynku i za wszelką cenę chcą pozyskać klienta. Rodzice zadowoleni, ja również bo troszkę obowiązków mi odeszło, a przede wszystkim są znowu samodzielni a nie zależni od innych

Ostatnio edytowane przez natkawal76 : 11-02-2019 o 13:50.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 31-01-2019, 16:03
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Tak, osoby starsze często mają problem z wchodzeniem po schodach. Według mnie taki sam problem jak osoby, które jeżdżą na wózku. Ja szukałam czegoś takiego http://www.komponentylift.pl/produkt...m-elektrycznym , platformy z napędem elektrycznym są niezawodne, warto w nie zainwestować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-04-2019, 16:00
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Ja też zastanawiam się nad montażem windy. Mój ojciec ledwo chodzi i chociaż nie chce tego po sobie pokazać, to czuję, ze przepuklina go pokona i niedługo przestanie chodzić. Szukam firmy, która mi takie coś zamontuje, najlepiej kiedy on będzie w sanatorium. Nie chce, by czuł się jakoś źle. Czy możecie mi kogoś od takiej windy polecić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-05-2019, 18:07
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie

Ja też dużo dobrego słyszałam o firmie http://www.komponentylift.pl , wydaje mi się, że będzie to świetny wybór, sprawdzi się pod wieloma względami. Każdy znajdzie coś szczególnego dla Siebie jeżeli chodzi o te mechanizmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 19-12-2020, 11:59
aga3435 aga3435 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 5
Domyślnie

Sytuacja mnie zmusiła do instalacji platformy dla niepełnosprawnych. Nie są to tanie rzeczy ale zdecydowanie ułatwiają życie szczególnie jeśli mamy piętrowy dom.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.