kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 16-09-2016, 08:39
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

Oczywiście, że najkorzystniej wybrać przelot samolotem. Jeżeli wcześniej zajmiemy się rezerwacją biletów to bardzo łatwo trafić na "tanie bilety" poprzez portal eloty.pl Obecnie jest to jedna z najlepszych wyszukiwarek takich bilecików. Często latam i nie wyobrażam sobie rezerwować biletów w jakiś inny sposób.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 27-09-2016, 10:06
Layla5 Layla5 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 1
Domyślnie

To zależy od tego z kim się wybieramy i jaka podróż przed nami. Jeśli daleka, to nie ma jak samolot. Szybko jesteśmy na miejscu, więcej czasu zostaje na zwiedzanie, na relaks - same plusy. Ostatnio polubiliśmy krótkie wycieczki po Europie, wyskoczymy czasem na kilka dni do jakiegoś ciekawego miasta, oderwiemy się od codziennych spraw. Teraz w planach Budapeszt, bo akurat okazja się trafiła http://www.pansamolocik.pl/loty/WAW/...budapeszt.html często właśnie do takich ofert dopasowujemy swoje plany wyjazdowe, by zaoszczędzić. Choć czasem też trzeba zapłacić więcej, jeśli mamy określony termin i niestety okazje przechodzą koło nosa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 29-09-2016, 11:12
wycieczkomanka wycieczkomanka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 2
Domyślnie

Na dalsze wycieczki jak najbardziej samolot, ale na takie wyprawy po Polsce, np. jeśli naszym celem są domki nad Jeziorem Żywieckim to polecam auto
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 06-10-2016, 09:53
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Ja po Polsce podróżuję samochodem ale za granicę tylko samolotem latamy.
Niedługo lecimy do Grecji na tydzień. Znalazłam hotel chopina niedaleko lotniska i chyba zrobię tam rezerwację prze wylotem. Chciałabym pozwiedzać przy okazji Warszawę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 26-01-2017, 13:22
wiolaa7 wiolaa7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 130
Domyślnie

Jeśli mowa o wakacjach za granicą, gdzieś dalej, to lepiej wybrać się samolotem, natomiast w przypadku wakacji w kraju warto wybrać się na nie samochodem - to spora wygoda. Radzę jednak zadbać o odpowiednie warunki. Bardzo przydatne w takich podróżach są torby samochodowe na wymiar, na http://www.torbysamochodowe.pl mają takie dopasowane pod konkretne auta (marki KJUST), są bardzo praktyczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 26-01-2017, 14:26
Iness Iness is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 8
Domyślnie

Ja bym miała opory przed wsiadaniem do samolotu po tych wszystkich ostatnich katastrofach lotniczych, ale nie da się zaprzeczyć, że to najszybszy środek transportu dla oddalonych punktów na mapie. Jakbym wybierała się gdzieś bliżej to już wolałabym się przemęczyć w samochodzie, ewentualnie w autobusie, niż polegać na samolocie. Rzadko latałam, ale nie wspominam najlepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 04-04-2017, 07:19
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie

Myślę, że to sprawa indywidualnych upodobań, ale podobnie jak Iness, jeśli miałabym jechać gdzieś w Polskę lub nawet do Czech czy Niemiec, to wolałabym się przemęczyć autem. Samolot niby jest szybszy, ale tyle się słyszy teraz o zamachach. Jeszcze mój synek ma niechęć do lotów, więc siłą rzeczy jestem skazana na samochód. Niedawno zainwestowałam zresztą w samochód hybrydowy, więc trzeba go trochę wyjeździć. Jakbyście były zainteresowane, polecam ten portal - https://moc-hybrydy.pl/. Można poznać hybrydy z ciekawej strony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 04-04-2017, 08:29
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Tylko i wyłącznie samolotem - nie ma co męczyć się w aucie. A na miejscu można wynająć jacht, na przykład na Kanarach: http://www.globtourist.com/czartery-...naryjskie.html. Czarter jachtu wcale nie jest taki drogi. Jeśli lubicie pływać to polecam spróbować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 27-02-2018, 08:30
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 345
Domyślnie

Cytat:
Napisał lilka91
My w tym roku chcemy się wybrać nad morze ale z psem. Nie sądziłam że tak mało hoteli godzi się na przyjęcie psa:/
No niestety to często spotykane zjawisko. My raz zrobiliśmy taki błąd, że nie zapytaliśmy o to wcześniej, a zarezerwowaliśmy już miejsce. No i musieliśmy coś szybko wymyślić. Na szczęście udało nam się znaleźć niedrogi i przyjazny hotel dla psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą, gdzie zostawiliśmy naszego czworonoga. Zniósł pobyt całkiem dobrze, miał tam zapewnioną fachową opiekę i komfortowe warunki. Więc jeśli też znajdziecie się w takiej sytuacji, to polecam takie rozwiązanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 27-02-2018, 09:56
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Jeśli gdzieś dalej to chyba lepiej samolotem, ponieważ podróż nie jest długa, a wiadomo, jak z dziećmi. Teraz mało kto podróżuje autokarem za granicę, chyba, że jest potrzeba obniżenia kosztów. Swoją drogę, jeśli nie macie jeszcze wakacji, to zerknijcie sobie na ofertę strony podrozeirejsy.pl - ja się zakochałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.