kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 27-11-2020, 10:24
MalaMi1 MalaMi1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 176
Domyślnie Nauka jazdy

Hej, hej! Postanowiłam zrobić w swoim życiu coś szalonego, padło na motoryzacje. Od zawsze fascynowały mnie motocykle i nadszedł czas by zdobyć na nie uprawnienia. Gdzie jest najlepsza szkoła jazdy bolesławiec waszym zdaniem? Życzcie mi powodzenia!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 03-02-2021, 21:28
żanetka żanetka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 103
Domyślnie

jeśli masz prawko kategorii B nie musisz robić kat. A możesz jeździć na motorze tylko na takim 125 cm. Zobacz jaki jest wybór modeli www.ridetobe.com/top10-stylowych-motocykli-na-prawo-jazdy-kategorii-b sama zastanawiam się czy nie kupić jakiegoś i zacząć jeździć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 04-02-2021, 09:18
vergie.strosin's Avatar
vergie.strosin vergie.strosin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 4
Domyślnie

Na samą myśl o robieniu teraz prawa jazdy mam dreszcze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 04-02-2021, 11:56
keira.kuhic's Avatar
keira.kuhic keira.kuhic is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 3
Domyślnie

Ile teraz mniej więcej kosztuje zrobienie kursu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-10-2021, 10:26
Lililulu Lililulu is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 211
Domyślnie

Myślę, że poza takim zwykłym kursem na prawko warto też dokupić treningi doszkalające technikę jazdy. Świetne szkolenia z bezpiecznej jazdy organizuje szkoła https://www.autonome.pl/. U nich możecie nauczyć się panowania nad samochodem w różnych trudnych sytuacjach na drodze np.na śliskiej nawierzchni, bezpiecznego pokonywania zakrętów czy efektywnego hamowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-10-2021, 12:51
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 490
Domyślnie

Zdecydowanie warto postawić na http://www.delta.radom.pl/5/kontakt . Jest to jednak najlepsza szkoła jazdy, tutaj zostaniecie doskonale przygotowani do egzaminów. Dodatkowo instruktorzy indywidualnie podchodzą do swoich kursantów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 02-11-2021, 19:57
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 237
Domyślnie

A oprócz prawka na autko, to macie jeszcze inne jakieś zrobione? Ja właśnie zastanawiam się czy nie wyrobić sobie prawo jazdy kat a kraków . Zawsze chciałam jeździć maszynami jednośladowymi i teraz kiedy mam trochę czasu, to czas to zrealizować plan. A wy jeździcie motorem?

Ostatnio edytowane przez Bambi89 : 02-11-2021 o 20:00.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 09-11-2021, 08:24
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 665
Domyślnie

Ja uczyłam się w szkole jazdy Zdaj Prawko z Poznania. Mają świetne podejście do kursantów i skutecznie przekazują wiedzę oraz umiejętności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 10-11-2021, 12:45
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 046
Domyślnie

Za którym razem Wam udało się zdobyć prawo jazdy? Osobiście chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie najróżniejsze materiały do nauki, za pomoc których możecie się solidnie przygotować do testy na prawo jazdy . W razie pytań, wszelkie informacje znajdziecie na stronie głównej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 15-11-2021, 13:37
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 653
Domyślnie

Mnie udało się na szczęście za pierwszym razem. Zresztą co tu dużo mówić, to nie tylko kwestia szczęścia, ale przede wszystkim dobrego przygotowania. Polecam kursy na prawo jazdy tutaj https://edures.pl/ Nauka jazdy przebiegała w przyjaznej atmosferze, co też dla mnie ma duże znaczenie (poza świetnym przygotowaniem oczywiście).
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.