kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 02-01-2019, 17:39
kajmella kajmella is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 5
Exclamation Windykacja - czego się spodziewać

Witajcie, dostałam właśnie informację, że mój dług przejęła firma windykacyjna i zastanawiam się, co ona może mi zrobić… czego się spodziewać, jakich działań, bo szczerze mówiąc obawiam się, że dowiedzą się o tym długu w pracy i w dalszej rodzinie, a tego bym nie chciała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-01-2019, 12:35
Gorala Mężczyzna Gorala is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 6
Domyślnie

Długi to sprawa prywatna i żadna porządna firma windykacyjna nie powiadamia o nich osób trzecich. W tym artykule jest wyjaśnione jakimi zasadami kierują się firmy windykacyjne: https://pl.kruk.eu/klienci/poradnik/...e-jak-dzialaja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 10-01-2019, 13:07
Eryk5548989 Mężczyzna Eryk5548989 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 1
Domyślnie

Tak naprawdę to po windykacji wszystkiego się można spodziewać.Tylko nie każdy wie z polaków co wolno windykacji.
__________________
wózek inwalidzki p130
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-01-2019, 12:02
lorol lorol is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 4
Domyślnie

ja ci tutaj nic nie doradzę, najlepiej porozmawiaj z dobrym prawnikiem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 19-02-2019, 20:56
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

W trudnych sprawach pomoże Ci najskuteczniejsza z tego co mi wiadomo kancelaria Lexa - znajdź ich na FB albo na ich stronie doczytaj jak wygląda pomoc z ich strony i co są w stanie uchronić przed egzekucja Komornika. Zwykle walka toczy sie o dom czy mieszkanie- najcenniejsze co posiada dłużnik, bo komornik z tego ma największa kasę. Walcz z taka egzekucją, prawnicy z Lexa pomogą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 05-04-2019, 20:32
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Zdobyłam namiary telefoniczne na Lexa - telefony /WhatsApp +48 690 028 932, 690 028 931. Ja zachęcam do rozmowy, pozwoli poznac powage sytuacji i powiedzą co Ci grozi bez działania. Oczywiście chętnie zajmą się sprawami, także beznadziejnymi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 02-06-2021, 08:36
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Z windykatorem można jeszcze się dogadać, gorzej, jak do sprawy włączy się komornik. Ogólnie jak ma się długi, trzeba szukać szybkich sposobów na ich pozbycie. Odwiedź ten artykuł i przeczytaj o tym, co może się sprawdzić w takich przypadkach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 05-01-2022, 13:18
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

A co w przypadku, gdy dłużnik umrze? Co może komornik? Tego dowiecie się z tego artykułu: http://komornik-wojnowski.pl/co-robi...erci-dluznika/ . Sprawdźcie, jakie są możliwości odzyskania długu, gdy dłużnik umrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 20-01-2022, 13:33
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Windykacja to trudna sprawa, często kancelarie windykacyjne nie grają fair. Warto wtedy sięgnąć po pomoc doświadczonego prawnika. Tutaj można przeczytać ciekawy tekst o tym, na czym polega pomoc adwokacka przy windykacji https://www.kancelariakrs.pl/na-czym...niu-naleznosci. Myślę, że warto mieć w takiej chwili wsparcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 20-01-2022, 16:28
emilano emilano is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 127
Domyślnie

Przeczytaj sobie ten wpis na blogu prawnika adwokatupadlosc.com, masz w nim informacje jak wstrzymać egzekucję komorniczą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.