kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 15-10-2021, 12:36
Nagasaki Mężczyzna Nagasaki is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 2
Domyślnie Pierwszy samochód - gdzie szukac

Witam,
Gdzie najlepiej kupić swój pierwszy samochód? Lepiej szukać takiego z salonu czy oferty z różnych portali są tak samo warte uwagi?
Nie znam sie za bardzo a na ten moment rozglądam sie gdzie mogę.

Może oferty od - https://expert-auctions.eu/ będą dobre i wiarygodne?

Ostatnio edytowane przez Nagasaki : 25-10-2021 o 09:08.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-10-2021, 11:53
agaagata agaagata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 717
Domyślnie

Wiele zależy moim zdaniem od Twojego stażu za kółkiem. Jeśli co dopiero zdałeś na prawo jazdy, polecam kupić używany samochód, natomiast jeżeli po prostu parę lat nie miałeś własnego a masz doświadczenie to śmiało możesz nabyć auto prosto z salonu.
Jeżeli chciałbyś z drugiej opcji skorzystać, polecam odwiedzić salon Dacii. Oferuje teraz bardzo atrakcyjne modele w dobrych cenach, sam zobacz: https://dyszkiewicz.dacia.pl/ . Nie sądzę aby nowiutki pojazd innej marki udało się kupić za 50-60 tys. zł a tutaj zmieścisz się spokojnie w tym przedziale i masz oczywiście szansę skorzystać z korzystnego finansowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 24-10-2021, 18:38
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

Na pewno nie warto podejmować decyzji zbyt pochopnie. Jeśli nie masz nic na oku to się wstrzymaj i wykorzystaj ofertę wynajem samochodów Warszawa Mają naprawdę dobre warunki, więc warto zapisać sobie ich numer w telefonie. Poza tym, ich oferta wychodzi naprawdę dobrze pod względem finansowym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-10-2021, 22:14
karmia karmia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 347
Domyślnie

Pierwszy samochód to lepiej kupić jakiś używany, żeby w razie jakiś zarysowań nie było szkoda lakieru. Ja swego czasu jak miałam dość małe auto którym de facto uczyłam się tak naprawdę jeździć to kupiłam kosmetyki żeby w miarę skutecznie ukrywać te wszystkie zadrapania. Tutaj mogę właśnie polecić stronę Jak przygotować samochód na wiosnę która dość mocno mi pomogła jeśli chodzi o utrzymanie samochodu w dobrym stanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-11-2021, 14:18
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 637
Domyślnie

W mojej opinii przede wszystkim poszukiwania ciekawych ofert modeli nowych, jak i używanych warto w Rzeszowie zacząć od salonu Auto Res który osobiście bardzo sobie chwalę od strony poziomu obsługi, ofert samochodów i zakresu cen. Szukając auta do jazdy głównie po mieście zdecydowałam się na Hyundaia i20, tym bardziej że mieli całkiem dobrą ofertę. Obsługa nie pozostawia zastrzeżeń, wszystko dokładnie przedstawione i omówione przy zawieraniu transakcji. Autko dokładnie takie jakie zamówiliśmy!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-11-2021, 19:04
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Pierwszy samochód to mam już dawno za sobą. Prawo jazdy mam już długo, ale bardzo lubię prowadzić samochód. Nawet jak jedziemy gdzieś dalej z mężem i dziećmi, to często ja właśnie kieruję. Dlatego jak zdecydowaliśmy, że warto byłoby kupić większy samochód, to aktywnie we wszystkim uczestniczę. To ja znalazłam Porsche Approved Sopot, tam można kupić używane samochody tej marki z gwarancją. Już sobie nawet wyobrażam siebie za kierownicą takiego na przykład Macana Wszystko na dobrej drodze do finalizacji zakupu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-12-2021, 16:46
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Skoro to ma być pierwszy samochód to nie ma co szaleć, lepiej kupić używany i się na nim uczyć jazdy. Można na przykład odwiedzić kłodzko komis samochodowy bo tam można znaleźć auta za naprawdę małe pieniądze, a sprawne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-12-2021, 18:46
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Z tego co wiem tutaj Unital.com.pl bez problemu zamówisz najróżniejsze ramki do tablicy rejestracyjnej. Ja niedawno zamawiałam ramkę do swojego auta bo sąsiad mi połamał starą gdy cofał...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-12-2021, 10:29
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Według mnie dobrym wyborem pośród samochodów będzie honda. Polecam Wam https://www.hondaplaza.pl/pl/samochody.html , jest to strona na której znajdziecie rozbudowaną ofertę. Zapoznajcie się z informacjami dostępnymi na stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 31-12-2021, 16:47
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 351
Domyślnie

xDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ostatnio edytowane przez malkontentis : 23-04-2022 o 11:00.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.