kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 26-09-2016, 10:23
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie Inwestycje mieszkaniowe

Witam. Mam odłożone troszkę grosza i tak sobie pomyślałam że dobrze byłoby dać im zarobić więc chcę kupić mieszkanie pod wynajem we Wrocławiu. A dlaczego tam ? Przeczytałam w internecie że teraz jest to najlepsze miejsce do zamieszkania dla młodych ludzi. A oferta od dewelopera https://vantage-sa.pl/inwestycje/mieszkaniowe.html potwierdza tylko to co napisałam. A co Wy o tym sądzicie ? Czekam na Wasze opinie w tym temacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 01-06-2020, 11:10
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

A Waszym zdaniem w co inwestować w czasach kryzysu najlepiej? Jaka inwestycja będzie stosunkowo bezpieczna i będzie miała największe szanse na powodzenie? Czy warto skorzystać z usług jakiegoś doradcy przed podjęciem decyzji o takiej inwestycji? Jak sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 01-06-2020, 13:56
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Jak najbardziej warto inwestować w nieruchomości. Duże znaczenie ma według mnie lokalizacja i przeznaczenie danego obiektu. Wszystko zależy od indywidualnych pomysłów. Na https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/obiekty macie na przykład ogłoszenia z zachodniopomorskiego jeśli chodzi o oferty kupna czy wynajmu. Mieszkania, apartamenty, lokale użytkowe, działki i inne, dlatego warto przejrzeć, może coś was zainteresuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 03-06-2020, 18:59
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 552
Domyślnie

Dla mnie najlepszą inwestycją mieszkaniową było to, że udało mi się w bardzo krótkim czasie sprzedać moje mieszkanie w Warszawie. Zgłosiłam się bezpośrednio do https://zmiana-lokum.pl/ i to właśnie firma ta skupiła ode mnie mieszkanie. Fajnie, że wycena była bardzo rzetelna i do tego całość procedur skrócona do absolutnego minimum.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 04-06-2020, 07:31
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Żeby inwestować w mieszkanie, trzeba jednak jakieś fundusze do tego mieć, a z tym, jak wiadomo, bywa różnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-07-2020, 14:42
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Tak ale można też wziąć kredyt jak to robi większość ludzi i spłacać mieszkanie wynajmem. Kupiłam mieszkanie na osiedlu budowanym przez dewelopera Atal i też mam zamiar tak zrobić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-07-2020, 14:02
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

Inwestując w nieruchomości musimy wiedzieć, jak działa ten rynek i na co trzeba uważać. Nie zawsze to jest proste, dlatego pomocne mogą być nam takie https://capitallegal.pl/uslugi/nieruchomosci/ kancelarie Prawne. Capital Legal akurat zajmuje się umowami w obrocie nieruchomościami, w tym dotyczącym darowizny czy poświadczenia majątkowego. Doświadczenie prawników pozwoli Wam na uniknięcie niekorzystnych ruchów w tym biznesie, ale i pomoże Wam uzyskać jak najlepsze warunki zakupu czy też sprzedaży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-07-2020, 12:42
ola156247 ola156247 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 199
Domyślnie

Jesli rzeczywiście planujesz zakup mieszkania pod wynajem, to polecam przeczytać sobie ten artykuł: jak zacząć inwestować w nieruchomości Dowiesz się jak nie popełnić najpopularniejszych błędów Ja sama również inwestuję w nieruchomości i parę razy się "sparzyłam'
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-07-2020, 22:11
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

A może Kołobrzeg? Można znaleźć takie mieszkania na sprzedaż obecnie https://mlynska10.pl/ . Bardzo dobra lokalizacja, mieszkania o różnej wielkości. I do zamieszkania i na wynajem. Kołobrzeg to miasto gdzie cały czas coś się dzieje a z racji położenia nad morzem na pewno nie byłoby problemu ze znalezieniem lokatorów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 13-02-2021, 14:06
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Skoro już rozmawiamy o ofertach mieszkań, to wydaje mi się, że świetnym rozwiązaniem może być Franciszkańskie - nowe osiedle w Katowicach pod warunkiem, że oczywiście odpowiada Wam taka lokalizacja. Wszystko dokładnie wykonane, fajne nowoczesne projekty i możliwość stworzenia własnego miejsca.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.