kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-03-2022, 18:36
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie Jak poradzić sobie z uzależnieniem?

Moja przyjaciółka wpadła w nałóg przez stratę męża. Stwierdziłam, że pomogę jej załatwić leczenie uzależnień w Koninie, psychologa i będę ją wspierała w pokonywaniu tej trudnej drogi. W międzyczasie dowiedziałyśmy się, że we Wrocławiu jest bardzo dobry ośrodek Freedom, gdzie pomagają wyjść z nałogu. Ola pojechała tam na kilka tygodni i wróciła szczęśliwa, zaczęła od nowa układać sobie życie, bardzo jej kibicuję i nadal mam zamiar wspierać, bo czeka ją jeszcze długa droga.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 16-04-2022, 13:11
agaagata agaagata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 717
Domyślnie

Mój kuzyn po rozwodzie wpadł w alkoholizm. Jest człowiekiem, któremu izolacja kompletnie nie służy i dlatego zdecydował się na terapię ambulatoryjną w poradni Harmonia we Wrocławiu. Uczęszcza tam już czwarty miesiąc, pracuje z panią Urbańczyk. Zrobił ogromne postępy dlatego uważam, że poradnię Harmonia warto wziąć pod uwagę. Przemawiają za tym też elastyczne godziny wizyt o czym dowiedziałam się ze strony https://harmonia.luxmed.pl/ oraz szybkie ich terminy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 19-04-2022, 19:52
kazimierka kazimierka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 628
Domyślnie

Spróbuj skontaktować się z https://medi-life.pl/ - tam mają świetne podejście. Brat się*u nich leczył i mówił że nigdzie nie dostał tyle uwagi od lekarza co tam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-04-2022, 07:10
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 535
Domyślnie

Dla mnie doskonałym wyborem okazał się ośrodek terapii https://osrodek-uzaleznien.pl/ . Szczerze mówiąc tutaj otrzymałam tak wielką pomoc, że nareszcie wygrałam z nałogiem. Zaczęłam życie na nowo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-04-2022, 14:20
emilano emilano is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 141
Domyślnie

Możecie zacząć od odtrucia organizmu, zajmują się tym w Warszawie specjaliście z medycznydetox, na pewno też w razie potrzeby pomogą w dalszej walce z uzależnieniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.