kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 29-05-2015, 20:33
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

O przyczynach i leczeniu AZS przeczytasz też na stronie http://sulphur.com.pl/problem/atopowe-zapalenie-skory, gdzie dokładnie opisują co zrobić i czym leczyć takie objawy. Nie wiem jak jest ze skutecznością, ale możliwe, że gdzieś na forum znajdziesz opinie. Albo popytaj lekarzy czy leki przedstawione na stronie są odpowiednie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 30-05-2015, 15:19
michaell66 michaell66 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Tak najlepiej będzie popytać lekarzy, najlepiej się wybrać do kogoś sprawdzonego. Bez sensu jest szukać pomocy tutaj na forach. Nie rozumiem po co to ktoś robi..My chcielibyśmy wszyscy pomóc ale raczej nie będziemy w stanie tego jakoś zrobić..Nie mamy takich kompetencji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 26-09-2015, 19:18
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Podstawa to na pewno odpowiednio dobrane kosmetyki.
Jest w czym wybierać, także warto korzystać. W razie potrzeby warto podpytać też lekarza , jakie kosmetyki dla noworodka. Na pewno nie warto kombinować na własną rękę. Inaczej możemy tylko zaszkodzić maluchowi i jeszcze bardziej go uczulić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 18-01-2016, 06:52
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Czasami niezbędna może okazać się pomoc psychologa dermatologa Warszawa z Febumedu. W tym centrum dermatologicznym organizowane są grupy wsparcia dla osób z poważnymi chorobami skórnymi. Może warto byłoby z tego skorzystać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 20-01-2016, 14:19
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

to może się okazać najlepszy rozwiązaiem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 02-02-2016, 07:45
karkosz karkosz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 12
Domyślnie :)

Ehh niestety dziecko alergik to jest tragedia...zarowno dla dziecka jak i dla rodzicow... ja mam malego alergika - kurz i roztocza go uczulaja...ciagle sprzatam a i tak maly sie dusi... ostatnio zaczelam juz nosic posciel do magla... dobrze, ze mam niedaleko taka fajjna pralnie http://fresh-clean.com.pl/, jestem bardzo zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 19-03-2016, 13:18
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Może mi ktoś powiedzieć jak walczyć z atopowe zapalenie skóry u niemowlaka bo nie wiem co robić.Nic nie działa, a ja chcę coś z tym zrobić i nie mam pojęcia co.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 24-03-2016, 14:31
Ciril Ciril is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 182
Domyślnie

Przede wszystkim stosuj odpowiednie kosmetyki, które nie mają alergena w swoim składzie, a jak to sprawdzić? Możesz tracić czas na wertowanie internetu, albo możesz po prostu posłużyć się specjalną aplikacją - http://cosmeticscan.tech/pl/ powstała właśnie z myślą o alergikach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 06-04-2016, 15:40
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

Odpowiednie kosmetyki hipoalergiczne,
dermatolog,
maści,
dieta - całość niezbędna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 07-04-2016, 14:48
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

Dzonka chyba wyczerpała temat
Zgadzam się, bez tych wszystkich rzeczy razem trudno jest odpowiednio dbać o skórę alergików. Z takich typowo kosmetycznych produktów to ciekawie opisali je w artykule http://www.amfora.pl/wiadomosc/kosme...e-uzywac/2657/ - warto poczytać, jeśli chodzi o kontrolę lekarza, to na bieżąco, w zależnosci od nasilenia alergicznego problemu.
I wiadomo: unikać alergenów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.