kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 03-04-2018, 20:39
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie Blacha z posypką czy będzię to dobry materiał na dach?

Hej wszystkim!
Mam pytanie, co myślicie o blasze z posypką jako materiał wykończeniowy dachu? z mężem nie umiemy się zdecydować. Może wy doradzicie czy taka blacha z posypką będzie dobrym rozwiązaniem.

Ostatnio edytowane przez koko25 : 09-04-2018 o 19:03.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-04-2018, 17:05
Daria32 Daria32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 251
Domyślnie

Myślę, że będzie dobrym materiałem, ale czy nie lepiej szukać równie skutecznych, ale tańszych rozwiązań. Ja to w sumie myślę o naprawie dachu z papy, czym zajmuje się ta firma > http://www.dohmann.pl/naprawa-dachu-z-papy A użycie papy bitumicznej jest szczególnie polecane podczas renowacji starej papy, do naprawy niewielkiej powierzchni dachu, np. w domku jednorodzinnym czy nawet do remontu dachu z dużą ilością przebić i dziur.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 13-05-2018, 18:27
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Na tym się akurat nie znam za bardzo ale akurat w kwestii konstrukcji dachowej polecam skontaktować się z profesjonalną ekipą wpw invest, która ma spore doświadczenie w tego typu usługach. Coraz częściej mówi się o takich konstrukcjach http://wpwinvest.pl/oferta-wpw-inves...ek-kolczastych ponieważ zapewniają stabilność i wytrzymałość całego dachu na długie lata.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-05-2018, 22:04
Gregor43 Gregor43 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 1
Domyślnie

Bardzo fajna oferta.

______________________
EORI
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-08-2018, 12:27
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

W moim przypadku zdecydowanie wygrała dachówka ceramiczna typu Turmalin i jeżeli zależy Ci na dobrej cenie to sprawdź propozycje od Braas również w zakresie modeli cementowych oraz od niedawna również blachodachówek panelowych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 05-09-2018, 13:00
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Zgadzam się teraz jest jeszcze okazja dla osób które nadal się zastanawiają nad wyborem, ponieważ jak to Braas na jesień przygotował również promocję która obejmuje ich 4 kluczowe i najchętniej wybierane dachówki ceramiczne i cementowe, a dokładnie Celtycka Lumino, Turmalin, Teviva Cisar oraz Rubin 13V
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 04-12-2018, 22:03
XXXdama XXXdama is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 325
Domyślnie

Stal nierdzewna jest teraz bardzo popularna, sama jakiś czas temu przy zmianie dachu na nowy kupowałam dobrą blachę ze stali nierdzewnej. Korzystałam w tedy z pomocy firmy Nova Trading która to ma w swojej ofercie stal nierdzewną wysokiej jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 12-12-2018, 20:16
Tymcia Tymcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 334
Domyślnie

U nas na dachu jest dachówka kompozytowa i moim zdaniem jest to bardzo dobra opcja. Popatrz sobie na stronie producenta jak fajnie wygląda - http://tileco.pl/. Jest tak samo elegancka jak dachówka ceramiczna, a sporo od niej tańsza i dużo łatwiejsza jeśli chodzi o montaż. Pozostawia też dużo mniej odpadów. Dodatkowy plus, to to, że jest to pokrycie lekkie ale bardzo wytrzymałe. W Skandynawii jest bardzo chętnie montowana, u nas jeszcze jest raczej mało znana, ale to się będzie pewnie zmieniać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 10-01-2019, 14:14
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Jak przeczytacie na stronie https://zaginamy.pl/ należącej do jednej z firm zajmującej się obróbką metali, to właśnie blacha jest najlepszym materiałem do położenia na dach. Tak naprawdę to w większości przypadków jest i tak wykorzystywana, ze względu na swoją nieprzemakalność. Jeśli zostanie ocynkowana, to również nie będzie podlegać korozji. Bardzo wiele osób wybrało ją zamiast papy i sobie chwali to rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 10-01-2019, 16:06
book book is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 2
Domyślnie

Cześć wszystkim, fajnie do Was dołączyć
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.