kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > SPA
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-09-2023, 09:18
Nanka Nanka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 85
Domyślnie Opinie o Beskid Rose & SPA

Hej, szukam opinii o Beskid Rose & SPA. Szukam z kolezankami miejsca na wspólny wypad do SPA w ładnej okolicy, poczytałam trochę o Beskid Rose & SPA i chciałabym zasięgnąć jeszcze dodatkowych opinii. Czy ktos moze tam był? jak oceniacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-09-2023, 14:54
Monikke Monikke is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2023
Posty: 3
Domyślnie

Hej, byłam zeszłej jesieni w Beskid Rose&Spa ze swoimi dziewczynami i powiem Ci tak – było tak dobrze, że w tym roku też wracamy W ogóle trafiłam na nich przez zupełny przypadek – chciałam znaleźć pokoje i noclegi w Limanowej, a znalazłam ich Niemniej nie żałuje, miejsce jest naprawdę piękne, zarówno sam kurort, jak i okolice. W zależności od tego, na czym Wam konkretnie zależy to macie spa room, sporo rzeczy do zwiedzenia w samej Limanowej, są też do wypożyczenia kije do nordic walking czy rowery. Generalnie wszystko masz na ich stronie https://www.beskidrose.com, dokładnie opisane, jakbyś miała jakieś wątpliwości. My akurat zdecydowałyśmy się na wynajęcie domku w Beskid Rose, ale było nas trochę + też chciałyśmy mieć trochę prywatności :P. Bardzo fajna obsługa, świetna strefa SPA i bardzo przyjemna okolica, także ja polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-09-2023, 14:57
karolaM88 karolaM88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2023
Posty: 5
Domyślnie

Ja także polecam – co prawda w Beskid Rose&Spa byłam z narzeczonym, a nie z koleżankami, ale podobało nam się obojgu, więc to chyba dodatkowy plus – wiadomo, jak faceci reagują na słowo spa :P. Wszystko jest wokół, wiec każdy znajdzie coś dla siebie – jak mój facet chciał poszwędać się po górach z kijkami czy pozwiedzać rowerem okolice, to cały osprzęt był na miejscu, zresztą tak jak wspomniała koleżanka wyżej, wszystkie informacje znajdziesz na ich stronie: beskidrose.com, to będziesz wiedziała bardziej szczegółowo. Ja jestem zachwycona tym miejscem, cisza, spokój, niby Beskidy i Limanowa, a wokół nie ma tłumów. Zresztą, nie bez powodu szukając pokojów i noclegów w Limanowej jako jedno z pierwszych wyskakuje właśnie Beskid Rose&Spa, bo mają naprawdę świetne opinie i wiele osób je poleca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-10-2023, 13:03
MoraK MoraK is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2023
Posty: 4
Domyślnie

Cześć, jestem właśnie świeżo po weekendzie ze znajomymi w Beskid Rose & SPA i powiem Wam, że to był jeden z bardziej udanych wyjazdów, a wybywamy gdzieś naprawdę często. Piękne i wyjątkowo urokliwe miejsce, w pełni zasługuje na swoją opinię. Przestronne pokoje, fajnie zorganizowane i bardzo wygodnie urządzone – bez tego wiecie, hotelowego udziwnionego stylu. W ogóle szukając pokoi i noclegu w Limanowej zależało mi właśnie na tym, żeby pensjonat był trochę na uboczu, żeby dookoła była natura, ale z drugiej strony blisko do jakichś atrakcji do zwiedzania, w razie gdyby nam się znudziło siedzenie w pokoju I Beskid Rose & SPA dokładnie taki jest. Ja rezerwowałam miejsce na ich stronie https://www.beskidrose.com/ , ale widziałam, że mają też oferty na innych portalach w razie czego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-10-2023, 13:37
Karinaos Karinaos is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2023
Posty: 3
Domyślnie

My najbardziej lubimy jeździć do Beskid Rose&SPA jesienią i właśnie nam się szykuje na dniach taki wyjazd. Wtedy moim zdaniem okolica jest najpiękniejsza, ale ogólnie obszar Limanowej jest piękny o każdej porze roku. Śmieszne bo na Beskid Rose & Spa trafiliśmy w sumie przez przypadek szukając noclegów w Limanowej, a zostaliśmy stałymi gośćmi pensjonatu. Fajne miejsce zarówno dla ludzi, którzy chcą odpocząć od zgiełku miasta, jak i dla tych, którzy chcą aktywnie spędzić urlop. Tak jak koleżanka wyżej wspomniała mają kije i rowery, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-11-2023, 10:14
Nanka Nanka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 85
Domyślnie

Dziewczyny, jakiś czas temu potrzebowałam Waszych poleceń odnośnie do noclegów w Limanowej i dzięki Wam trafiłam właśnie do Beskid Rose. I to był doskonały wybór. Piękne pokoje, doskonała atmosfera i świetna obsługa – naprawdę żałuję, że byłam tam tak krótko. Prawdę powiedziawszy następny urlop planuję także spędzić w Słopnicach. Nie wiem czy to jeszcze działa, ale na stronie beskidrose.com do niedawna był kod rabatowy na -20% więc już w ogóle cena za noclegi wyszła rewelacyjna. Dlatego jeśli chcecie wynająć jakieś pokoje w Limanowej na weekend lub trochę dłużej, to serdecznie polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-11-2023, 10:18
Erynia Erynia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2023
Posty: 3
Domyślnie

O wielkie dzięki za polecenie noclegów w Limanowej, właśnie czegoś takiego szukałam! Sprawdziłam na stronie https://www.beskidrose.com/i faktycznie kod -20% jeszcze działa, więc tym bardziej super! Zarezerwowałam już miejsce, dam znać jak było ale póki mogę powiedzieć, że bardzo miła i przyjazna obsługa. Pooglądałam sobie trochę na stronie Beskid Rose jak to wygląda i pokoje prezentują się bardzo ładnie, no i ta okolica! Szczerze mówiąc przeglądając ogłoszenia pokojów w Limanowej to Beskid Rose zdecydowanie wypadło najlepiej ze wszystkich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 05-01-2024, 09:52
Afrodyta5435's Avatar
Afrodyta5435 Afrodyta5435 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 724
Domyślnie

Moim zdaniem to jest opcja doskonała jak dla mnie. W moim przekonaniu to jest opcja świetna wręcz.
________________________________-
https://www.statystyka-korepetycje.cba.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 09-01-2024, 20:10
xanbry xanbry is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2023
Posty: 109 006
Domyślnie

ШехоNordСтолпалезначвозрскалWoodИталProfКитаWillДревHeliNani
столдискReggLanaRussпазлиздеProSснарконсTranАртиГречplacPhil
happSongĐ*оссБуреЛитĐ*пришDirtwwwcĐ*омамодеДонсдостHighArmaAlbe
ПлэтАфонавтоЛукьSmitКазаАхмаоконрукоJackБублСимаStraСемагосу
ClubНова(КомзвонSudoИванФельCathБабкАфонКузнТиходопоГальДюму
БгашGeorКрасИзмадопоКурцВарлДмитСипоПопемесямесямесяМолоTime
читаГоряBernCaraМакаГлазшколКовакласXVIItuchkasПлюгHead
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.